Steganos Internet Anonym 2012 za darmo

Dodał: admin grudzień - 1 - 2011

Ze swoim adwentowym kalendarzem pełnym darmowych pełnych wersji rusza również PC Welt. Dziś możemy znaleźć tam program stworzony przez firmę Steganos, który pomoże nam w zachowaniu anonimowości podczas surfowania w Internecie. Przedmiotem tej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Steganos Internet Anonym 2012 w wersji PC-Welt Edition. Koszt zakupu standardowej wersji produktu wynosi obecnie 100$. Aplikacja posiada interfejs w języku angielskim. Pula promocyjnych licencji ograniczona do 20 000 sztuk.

 

Steganos Internet Anonym 2012 to narzędzie, które ukrywa naszą prawdziwą tożsamość podczas korzystania z Internetu. Działanie aplikacji opiera się o zastosowanie szyfrowanego połączenia SSL oraz wirtualnej sieci prywatnej VPN. Jest to więc usługa podobna chociażby do popularnego CyberGhost VPN.

Podczas korzystania z Steganos Internet Anonym 2012 łączymy się z Internetem za pośrednictwem serwerów udostępnianych przez firmę Steganos. Dzięki temu jesteśmy identyfikowani jako ta właśnie maszyna, a skrypty śledzące użytkowników nie są w stanie wykryć naszej prawdziwej tożsamości i położenia. Producent wskazuje, że aplikacja ta może przydać się podczas przeszukiwania Internetu, robienia zakupów czy korzystania z sieci P2P. Pracę z Steganos Internet Anonym 2012 zaleca się również użytkownikom obcych sieci wifi lub hotspotów, które są szczególnie narażone na atak ze strony hakerów czy przechwytywanie naszych prywatnych danych.

Steganos Internet Anonym 2012 współpracuje z systemami operacyjnymi Microsoft Windows XP, Vista oraz Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 17.6 MB. Licencja z niniejszej promocji jest ważna przez rok i obejmuje limit 10 GB danych.

Jak zdobyć Steganos Internet Anonym 2012 za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę adwentowego kalendarza i skorzystać z pierwszego odsyłacza. Zostaniemy przeniesieni na stronę umożliwiającą zdobycie kuponu niezbędnego do aktywacji produktu. Wówczas na naszą skrzynkę powinien trafić link do pobrania produktu oraz wspomniany wcześniej kupon.

Strona promocji


12 komentarzy to “Steganos Internet Anonym 2012 za darmo”

 1. adam pisze:

  CyberGhost VPN.Wersja free ma miesięczny limit 1 GB.Serwer tylko niemiecki.Zauważyłem jakiś czas temu,że bardzo pomaga przy pobieraniu aktualizacji windows.Czasem nie chciały się instalować,a po po połączeniu z CyberGhost VPN aktualizują się gładko i szybko.Lepszy jest SecurityKissTunnel.Kilka serwerów i portów do wyboru.Całkowicie free i aż 300 MB dziennie limitu.Te MB są jakoś inaczej liczone niż nasze pobierane dane i spoko wystarcza na cały dzień.A ten tutaj 10 GB (dzień,m-c,rok ? ).Jak łączy nie wiem. Ps.A swoją drogą po co ta anonimowość ? Jeśli nic nie kradnę,nie włamuję się ..???? To po co to komu ? Bo na stronie ze sprawdzeniem IP wyskoczy,że mam inny IP i kraj ?

 2. admin pisze:

  Z tego co zrozumiałem to jest to jednorazowy limit 10 GB, czyli nie wiele i raczej do zwykłego przeglądania stron niż namiętnego ściągania bądź korzystania z mediów strumieniowych. A w praktyce najczęściej przydaje się do korzystania z geo-lokalizowanych usług limitujących dostęp dla konkretnych krajów. Niektórzy używają do korzystania z sieci P2P, do zacierania śladów swojej aktywności lub po prostu do zachowania wyższego poziomu anonimowości.

 3. Zen50 pisze:

  Mimo moich wątpliwości co do limitu ściągania,chciałbym go wypróbować,ale mam problem.Wszystko zrobiłem co trzebha,ale po wpisaniu wszystkich danych nie mogę produktu aktywować, nie wyświetla się OK tylko ciągle „cancel”.W czym problem?

 4. Waldek pisze:

  Kalendarz adwentowy ruszył na stronach CHIP.DE
  http://www.chip.de/artikel/Download-Adventskalender_33781926.html

 5. Waldek pisze:

  Nieczytałem poprzedniego artykułu z Nik Color Efex Pro 3 za darmo.

 6. admin pisze:

  @Zen50 przy każdym z dwóch pól musi pokazać się zielony „ptaszek”. Wówczas uaktywnia się przycisk OK. Przed chwilą aktywowałem produkt, więc wszystko działa jak należy.

 7. admin pisze:

  Szybki teścik: dostępny serwer zlokalizowany jest w serwerowni 1&1 w okolicach Marburga. Póki co nie ma żadnych problemów z działaniem usługi – wszystko działa szybko i sprawnie. Speedtest pokazuje, że łącze pracuje z pełną dostępną prędkością.

 8. time pisze:

  Mam numerek licencji i nie chce się zarejestrować? – kieruje mnie do sklepu gdzie mam podać dane osobowe i kupić za zero po aktualizacji ceny po dodaniu numerka ?

 9. AQ pisze:

  „przy każdym z dwóch pól musi pokazać się zielony “ptaszek”” u mnie pokazuje się tylko przy jednym polu z adresem e-mail. Otrzymałem dwa kody i żaden nie pasuje na tyle by przy nim pojawił się ów „ptaszek”.

 10. admin pisze:

  Właściwy jest ten 8-członowy. Jeżeli nie chce go przyjąć to być może ma to związek z jakimś rodzajem limitowania promocji. W każdym razie wczoraj wieczorem udało mi się aktywować, chociaż za pierwszym razem wyświetlił się komunikat, że klucz jest błędny, ale dodanie go z poziomu zakładki konto / zarządzanie licencjami odbyło się już bez problemów.

 11. AQ pisze:

  Wychodzi na to, że ten kod przysłany e-mailem to kupon uprawniający do zakupu programu za zero złotych. Więc jest to oczywista pomyłka z mojej strony. Tyle, że trzeba podać wszystkie swoje dane o czym wcześniej wspomniał już @time. Wcale mi się to nie uśmiecha ponieważ w momencie gdy się podaje swoje dane kończy się anonimowość :)

 12. Ahmad pisze:

  Czy możecie mi wysłać licencji mógłbyś [email protected]

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.