East-Tec Eraser 2011 dziś za darmo

Dodał: admin styczeń - 10 - 2012

W serwisie DownloadCrew pojawiła się kolejna promocja oprogramowania. Do wzięcia jest narzędzie do bezpiecznego i permanentnego usuwania niepotrzebnych, ale wrażliwych i prywatnych danych. Przedmiotem tej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu East-Tec Eraser w wersji 2011. Standardowa cena produktu w internetowym sklepie producenta wynosi obecnie 40 euro. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Z promocji można skorzystać do jutra – 11 stycznia do godz. 0:59 w nocy.

East-Tec Eraser 2011 jest aplikacją służącą do zachowywania prywatności podczas pracy z komputerem. W czym dokładnie pomaga to oprogramowanie? Jak sama nazwa programu wskazuje – Eraser – przyda się  w sytuacji gdy zapragniemy skasować w nieodwracalny sposób dane z naszego dysku twardego. Tak więc jest to aplikacja, której zastosowanie sprawi, że zaprezentowane dzisiaj w innych promocjach programy do odzyskiwania plików staną się bezużyteczne w odniesieniu do tak skasowanych danych. ;)

East-Tec Eraser 2011 usuwa dane w taki sposób, by ich odzyskiwanie nawet za pomocą profesjonalnego sprzętu nie było możliwe. Co więcej aplikacja potrafi usuwać dane „do końca” tj. kasować w sposób permanentny pliki, które usunęliśmy w tradycyjny sposób. East-Tec Eraser 2011 posiada również moduł pozwalający na usuwanie danych osobistych takich jak historia odwiedzanych stron www, pliki cookies czy inne pliki tymczasowe.

Jak zdobyć pełną wersję East-tec Eraser 2011 za darmo?

Wystarczy odwiedzić specjalnie przygotowaną stronę promocji i wypełnić prosty formularz rejestracyjny.

Strona promocji


5 komentarzy to “East-Tec Eraser 2011 dziś za darmo”

 1. AQ pisze:

  No właśnie jak zdobyć Jak zdobyć pełną wersję East-tec Eraser 2011? Otrzymany po rejestracji klucz nie działa z wersją 2011! Gdzie mogę pobrać wersję z którą otrzymany klucz będzie działał?

 2. AQ pisze:

  Trochę się pokręciło, a więc moje pytanie brzmi: gdzie mogę pobrać wersję 2011 bo 2012 nie działa z otrzymanym podczas rejestracji kluczem?

 3. Al pisze:

  Jeśli to komuś pomoże to w najnowszym numerze PC Format jest ten program. Za 4.99zł.

 4. AQ pisze:

  Uruchomiłem program jako trial i po krótkim przyjrzeniu się wywaliłem do kosza. Moim zdaniem szkoda sobie łamać głowę tym dlaczego otrzymany klucz nie działa ponieważ w wielu programach do konserwacji systemu istnieją funkcje do niszczenia danych itd.. Szkoda czasu i 4,99zł :)

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.