Emsisoft Mamutu 3.0 za darmo

Dodał: admin luty - 24 - 2012

Na strony serwisu DownloadCrew zawitała firma Emsisoft. Skutkiem tej wizyty jest zorganizowana akcja rozdawnicza, dzięki której mamy szansę na zdobycie oprogramowania chroniącego przed szkodliwymi i złośliwymi kodami wszelkiego typu. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Emsisoft Mamutu w wersji 3.0. Akcja rozdawnicza tego producenta pozwoli nam zaoszczędzić 40 zł. Aplikacja posiada interfejs w polskiej wersji językowej. Oferta ważna jest jedynie przez 24 godziny –  do 25 lutego, do godz. 1:00 w nocy.

 

Emsisoft Mamutu 3.0 jest narzędziem chroniącym przed wszelkimi typami złośliwego oprogramowania za pomocą analizy behawioralnej. Zasada działania tego produktu opiera się o stałe monitorowanie i analizowanie wszelkich uruchomionych aplikacji pod kątem ich szkodliwej bądź niepożądanej aktywności. Dzięki takiemu sposobowi pracy Emsisoft Mamutu 3.0 jest w stanie wykryć nowe i nieznane konie trojańskie, backdoory, keyloggery, robaki internetowe, wirusy, oprogramowanie szpiegujące, adware, rootkity, jak również inne szkodliwe kody.

Wyszukiwanie wirusów poprzez analizę zachowania aplikacji pozwala na szybkie i skuteczne wykrycie oraz zablokowanie nowo powstałych szkodliwych kodów, których sygnatury nie znalazły się jeszcze w bazach tradycyjnych programów antywirusowych. Zdaniem producenta  Emsisoft Mamutu 3.0 z jednej strony nie musi korzystać z niewygodnego rozwiązania aktualizowanych baz danych, a z drugiej jest w stanie szybko reagować na pojawiające się zagrożenia.

Emsisoft Mamutu 3.0 daje nam więc pełną kontrolę nad aktywnością procesów uruchamianych wewnątrz systemu. Producent wskazuje, że narzędzie to posiada duże możliwości przy jednoczesnym niewielkim rozmiarze całej aplikacji. Dzięki temu Emsisoft Mamutu 3.0 jest w stanie działać szybko i nie powinien spowalniać pracy komputera.

Jak zdobyć Emsisoft Mamutu 3.0 za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę organizatora promocji i użyć przycisku Download, by pobrać plik instalacyjny programu.

Strona promocji


17 komentarzy to “Emsisoft Mamutu 3.0 za darmo”

 1. Marek pisze:

  Nistety wywala tylko tyle i serwer blokuje
  Plik C:\Documents and Settings\ITB\Moje dokumenty\Pobieranie\SweetImSetup.exe nie może zostać zapisany, ponieważ nie można odczytać pliku źródłowego.

  Należy spróbować później lub skontaktować się z administratorem serwera.

 2. Jay pisze:

  A po co ci SweetImSetup? Wywal to ustrojstwo. Normalnie rejestrujesz, potem otrzymujesz kod i logujesz się w programie.

 3. Al pisze:

  Ja ściągnąłem program, zainstalowałem ale licencje mam na 30 dni. Jak klikam „Przedłuż licencje” to mnie przenosi na stronę, na której mogę zakupić ten program ale nigdzie nie ma bezpłatnego przedłużenia licencji. Prosiłbym o jakieś wskazówki.

 4. tadeusz242 pisze:

  Czy Emsisoft Mamutu może być zainstalowany z programem antywirusowym Microsoft Security Essentials , oraz z zaporą sieciową Comodo Personal Firewall. Czy nie będzie problemów z kompem.

 5. przemeq pisze:

  @Al

  Ustawieni, wybierasz zakładkę – 'Licencja’, na dole po lewo 'Konwertuj kod kuponu’, klikasz w napis, w okienku wklejasz numerek z promocji, OK i już… jest na rok.
  :)

 6. Jay pisze:

  Al, tak jak mówi przemeq.

  tadeusz, z Microsoft Security Essentials nie ma problemów, z Comodo też być nie powinno.

 7. Bufetowa pisze:

  Dzięki wielkie dla admina za tą informację o EM.

 8. Al pisze:

  @przemeq po kliknięciu na „Konwertuj kod kuponu” wyskakuje mi okienko żeby wpisać kod ale w tym problem, że ja go nie mam:)

 9. przemeq pisze:

  @Al
  Po wejściu na stronę promocyjną (podał Admin) klikasz w 'Log in’, otworzy się strona gdzie zakładasz konto 'Create an account’

  Wpisujesz w 5 wolnych miejscach dane (poniżej)
  Full Name:
  Email:
  Desired username:
  Password:
  Repeat Password:

  Po wszystkim powinno przenieś na stronę z promocją (ewentualnie trzeba kliknąć w linka, który dostaniesz na maila do aktywowania konta – tego nie pamiętam, bo ja już mam konto na tym portalu i od razu się loguję :) )
  Na stronie z promocją (gdy się jest zalogowanym do tego portalu) pokazuje się nowy przycisk 'Get Serial Kode’ w który klikasz.
  Pojawia się kod, który „przychodzi” także na adres mailowy. :)

 10. tadeusz242 pisze:

  Zainstalowałem Emsisoft Mamutu na razie problemu nie mam , a jak będzie dalej to się okaże.

 11. Bufetowa pisze:

  też mam problem z uzyskaniem klucza aktywacyjnego.klikam i klikam a tu nic.konto założyłam pomyślnie,ale klucza nie dostałam:(

 12. Al pisze:

  Zrobiłem wszystko po kolei. Przeszedłem na stronę promocji i zalogowałem się. Następnie aktywowałem swoje konto poprzez link jaki przyszedł mi na maila. Ściągnąłem program i go zainstalowałem. zalogowałem się na swoje konto Emsisoft i przeszedłem do zakładki „Licencja”. Kliknąłem w „Konwertuj kod kuponu” i nie mam co wkleić bo na maila nic nie dostałem.

 13. Bufetowa pisze:

  firemka jaja robi sobie z nas.Antek znowu będzie mnie po mordzie prał,bo nie poradziłam sobie z tym programem

 14. Al pisze:

  Ja już sobie poradziłem. Po zalogowaniu na stronie promocji i pobraniu programu trzeba zjechać na sam dół strony i kliknąć w taki zielony przycisk „Get serial Code” w miejscu przycisku pojawi się kod do skopiowania. Dalej wszystko idzie łatwo.

  @przemeq – dzięki za pomoc. Jestem Twoim dłużnikiem:)

 15. Bufetowa pisze:

  udało się i mam wreszcie klucz.serdeczne dzięki wszystkim,którzy
  naprowadzili mnie na trop:)))jesteście wspaniali.

 16. wojtek pisze:

  promocja AV Mamaut zostala wczoraj przerwana ze wzglegu na nie oczekiwaną ilosc pobran. Emsisoft wyszedl jednak z twarzą udostepniajac Mamut po raz kolejny. Zasysac bo triala nie ma a av calkiem calkiem. To samo co Emsi. Emergency tylko falszywych alarmow mniej, no i brak backUp online – nie pewny jestem co do zapory… ale za free?

 17. Magdalena pisze:

  W zakładkach Menu Ustawienia Licencje były wpisane dwie licencje jedna trial, druga do 2013 roku, trzeba chyba wybrać tę drugą i zaznaczyć.

  Miałam zarejestrowaną wersję pisało, że jest do 2013 roku, dziś zobaczyłam, że nie ma tej do 2013 wpisanej i została wersja 30 dniowa trial.

  Kliknęłam Menu Ustawienia licencja i dalej Odśwież licencje i znowu pojawiła się licencja do 2013 roku. Trzeba chyba zaznaczyć, że wybiera się tę drugą i mam nadzieję ze nie będzie już znikać i informować mnie po 3 dniach że tral na 30 dni już wygasł!

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.