ESET Mobile Security na 6 miesięcy za darmo

Dodał: admin luty - 13 - 2012

Tym razem coś dla właścicieli smartfonów i innych urządzeń mobilnych, chcących zabezpieczyć się przed złośliwym oprogramowaniem dedykowanym dla systemów mobilnych. Dzięki akcji rozdawniczej przeprowadzanej przez naszych zachodnich sąsiadów do wzięcia jest legalna i darmowa pełna wersja mobilnego pakietu zabezpieczającego ESET Mobile Security wraz z kluczem licencyjnym ważnym przez 180 dni. Licencja z poniższej promocji powinna działać bez problemów również z polską wersją językową produktu.

 

Firma ESET to kolejny producent oprogramowania antywirusowego, który zdecydował się wypuścić na rynek mobilną odmianę swojego pakietu zabezpieczającego, przeznaczonego dla urządzeń wyposażonych w systemy operacyjne Android. Oprócz podstawowego modułu, czyli silnika antywirusowego w pakiecie znajdziemy również kilka innych przydanych narzędzi.

ESET Mobile Security został wyposażony m.in. w moduł antyspamowy SMS, możliwość definiowania czarnych list numerów, które będą automatycznie blokowane oraz w poręczny menadżer zadań. Na uwagę zasługują też narzędzia zabezpieczające przed kradzieżą telefonu. Produkt posiada wielopoziomową ochronę antykradzieżową, moduł sprawdzający wkładaną kartę SIM, opcję lokalizacji telefonu przy pomocy wbudowanego odbiornika GPS, a także zdalną blokadę i zdalne kasowanie prywatnych danych.

Do uruchomienia ESET Mobile Security konieczna jest obecność systemu Android 2.0, a moduł autoochrony jest dostępny od wersji 2.2. Produkt nie posiada jednak w chwili obecnej wsparcia dla Androida w wersji 3 i 4, co znacząco zawęża krąg potencjalnych odbiorców.

Jak zdobyć za darmo ESET Mobile Security?

Wystarczy odwiedzić stronę organizatora promocji i w odpowiednim polu wprowadzić swój adres e-mail. Według deklaracji, klucze licencyjne są wysyłane w ciągu 12 godzin.

Strona promocji


4 komentarze to “ESET Mobile Security na 6 miesięcy za darmo”

 1. Emmekk pisze:

  Mój przepis na zabezpieczenie PC.
  Avira free,PC Tools firewall,Threat fire,Spyshelter PRO,
  Returnil.Wirusami nie przejmuję się,bo nigdy ich nie łapię na kompa.
  Nie potrzebuję MBAM,który tu w testach kiepsko wypadł a w moich jeszcze gorzej.Avastów i innych wynalazków.Rozsądny mózg do tego,częste aktualizacje programów.Szyfrowanie plików/danych i częste sprzątanie po działalności na komputerze.

 2. Emmekk pisze:

  Zapomniałem i nadrabiam.Korzystajcie często,jak to możliwe z konta użytkownika a nie administratora.Jeśli zarazicie kompa na koncie użytkownika,to wirus nie wyrządzi wam krzywdy.Trzeba go tylko usunąć.
  Wiry do infekcji i szkód na kompie wymagają konta administratora.

 3. wojtek pisze:

  do Emmekk – dziekujemy Cie stary

 4. ekm pisze:

  Nie, nie, nie. Potrzebne jest coś na Javę.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.