GOTD: SecurityKISS Tunnel Jadeite za darmo

Dodał: admin kwiecień - 20 - 2012

Na dobry początek weekendu w serwisie z promocjami oprogramowania – Giveaway of the Day czeka na nas oferta przygotowana przez firmę UNA Company, która powinna przypaść do gustu zwolennikiem anonimowości w Internecie. Do wzięcia jest bowiem narzędzie chroniące naszą prywatność poprzez tunelowanie ruchu sieciowego (VPN). Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu SecurityKISS Tunnel Jadeite. Standardowo produkt ten jest w chwili obecnej oferowany w cenie ok. 40$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Z oferty można będzie korzystać do poniedziałku – 23 kwietnia, do godz. 9:00 rano.

SecurityKISS Tunnel Jadeite to oprogramowanie, które pozwoli cieszyć się pełnym dostępem do światowej sieci Internet, bez względu na ograniczenia regionalne czy działania cenzorskie. Co więcej aplikacja pozwala również na ochronę własnej prywatności, zapewniając odpowiedni poziom anonimowości podczas korzystania z przeglądarki internetowej, komunikatorów czy programów do pobierania plików.

SecurityKISS Tunnel Jadeite jest programem działającym w oparciu o model tunelu VPN. Aplikacja przekierowuje cały ruch siecowy z naszego komputera przez bezpieczny tunel, który uniemożliwia zidentyfikowanie użytkownika komputera. Dodatkowo wszystkie dane przechodzące przez tunel są szyfrowane, tak że nie mogą zostać przechwycone i podsłuchane.

SecurityKISS Tunnel Jadeite  został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows XP, Vista oraz Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 3.45 MB. Licencja z niniejszej promocji będzie aktywna przez 6 miesięcy.

Jak zdobyć SecurityKISS Tunnel Jadeite za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać  paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano     czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku       tekstowym  w paczce  z instalatorem programu.


8 komentarzy to “GOTD: SecurityKISS Tunnel Jadeite za darmo”

 1. Witam!

  Hmm, a nie czasem do Poniedziałku, 23 IV 2012 roku, go godziny 9:00 CEST?

  Pozdrawiam =:-)

 2. Serge pisze:

  Bardziej z ciekawości niż z potrzeby anonimowego surfowania zainstalowałem ten program. W menu programu wybrałem polski serwer. Zielona ikonka na pasku pokazuje IP wybranego serwera. Następnie na stronie KŚ uruchomiłem Speed Test. Blueconnect nie zwolnił, a IP z testu zgadza się z IP SecurityKISS Tunnel (..). Działa. Jak na promocję aktywacja tego programu mogłaby być trochę prostsza. Słonecznego weekendu. Serge.

 3. admin pisze:

  @Miłośnik Kolejnictwa
  rzeczywiście, już poprawione ;)

 4. Witam!

  @ Serge: Dlaczego miałby nie działać wg zapewnień Producenta? Rozumiem obawę ograniczenia pasma przez proxy. Zagraniczne serwery także dobrze łączą.

  @ Admin: W porządku, tylko w ostatnich linijkach nie do końca. =;-)

  Pozdrawiam Życzliwych!

 5. Zen1950 pisze:

  Nie do końca łapie o co chodzi, zainstalowałem program,wysłałem pusty e-mail,czekam na wygenerowany klucz i certyfikat url i nic.Czekam i czekam i doczekac sie nie mogę. O ile cos żle zrobiłem to proszę o poprawke. Z góry dziekuje.

 6. admin pisze:

  @Zen1950 sprawdź w spamie, bo klucz przychodzi niezwłocznie po wysłaniu e-maila

 7. crk81 pisze:

  A mnie interesuje dlaczego instaler ze str. Giveaway jest sporo większy od tego który można pobrać ze swojego konta po rejestracji?

 8. Witam!

  Jeden z adresów IP pewnego serwera z listy programu jest na liście StopForumSpam.com.

  @ crk81: Jest większy o około 0.95 MiB z uwagi na program sprawdzający aktualność promocji.

  Pozdrawiam

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.