GOTD: SterJo Portable Firewall Pro 2.8 za darmo

Dodał: admin kwiecień - 24 - 2012

Tym razem administratorzy serwisu rozdawniczego Giveaway of the Day mają coś dla osób szukających oprogramowania poprawiającego bezpieczeństwo. Do wzięcia jest dziś zapora sieciowa, stworzona przez firmę SterJo Software. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu SterJo Portable Firewall Pro w wersji 2.8. Standardowo produkt ten jest w chwili obecnej oferowany w cenie ok. 20$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Z oferty można będzie korzystać  tylko do jutra – 25 kwietnia, do godz. 9:00 rano.

SterJo Portable Firewall Pro 2.8 to innowacyjne narzędzie poprawiające bezpieczeństwo podczas surfowania w Internecie. Aplikacja ta, zgodnie z swą nazwą, jest przenośną zaporą sieciową, która skutecznie zapobiega przed atakami sieciowymi, nawet gdy program uruchamiany est z nośnika wymiennego, takiego jak np. pendrive czy karta pamięci. Zdaniem prodcenta SterJo Portable Firewall Pro 2.8 jest w stanie zapewnić ochronę przed wszystkimi typami nieautoryzowanego dostępu do komputera, które mogą spowodować szkody w systemie.

Największym atutem SterJo Portable Firewall Pro 2.8 ma być jego przenośność. Aplikacja do poprawnej pracy nie wymaga bowiem instalacji w systemie. Wystarczy umieścić program na nośniku wymiennym i podłączyć go do komputera,z którego aktualnie korzystamy. Po uruchomieniu zapora jest od razu gotowa do pracy. Producent wskazuje, że SterJo Portable Firewall Pro 2.8 posiada zestaw funkcji jaki znajdziemy w innych programach tego typu. Aplikacja pozwala również na swobodne definiowanie reguł sieciowych.

Program SterJo Portable Firewall Pro 2.8  został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows XP, Vista oraz Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 1.86 MB.

Jak zdobyć SterJo Portable Firewall Pro 2.8 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać  paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano  czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku       tekstowym  w paczce  z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.