Steganos Privacy Suite 2011 za darmo

Dodał: admin kwiecień - 6 - 2012

Internetowy serwis magazynu Chip przeznaczonego dla naszych zachodnich sąsiadów przygotowała ciekawą akcję promocyjną, dzięki której możemy stać się posiadaczami narzędzia będącego cyfrowym sejfem do przechowywania ważnych danych. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja pakietu Steganos Privacy Suite 2011. Najnowsza dostępna w sprzedaży wersja tego oprogramowania jest wyceniania przez producenta na 70$. Aplikacja standardowo posiada interfejs w języku angielskim.

W obecnych czasach gdy duża cześć użytkowników komputerów posiada laptopy i inne urządzenia przenośne, a także w czasach szybkiego obiegu dokumentów w formie cyfrowej i za pośrednictwem takich nośników jak płyty CD, DVD czy pendrive-y konieczne jest odpowiednie zabezpieczenie tych danych, by nie narażać ich na kradzieże.

W tym właśnie celu stworzony został pakiet narzędzi Steganos Privacy Suite 2011. Jeśli znacie już produkty firmy Steganos, to z pewnością wiecie, że pakiet Steganos Privacy Suite 2011 łączy w jednym produkcie funkcjonalność kilku różnych programów tej firmy. W skład pakietu wchodzi kilka modułów oferujących następujące funkcje:

  • tworzenie wirtualnych dysków do bezpiecznego przechowywania danych oraz szyfrowania plików
  • menadżer haseł pozwalający na zebranie wszystkich haseł dostępu w jednym miejscu. Moduł oferuje przenoszenie haseł w technologii przeciągnij i upuść a także automatyczne wypełnianie formularzy logowania
  • wirtualna niszczarka dokumentów pozwalająca na całkowite i nieodwracalne zniszczenie poufnych danych
  • szyfrowanie wiadomości e-mail

Jak zdobyć Steganos Privacy Suite 2011 za darmo?

Wystarczy, że wejdziemy  na stronę promocji i klikamy na przycisk Zum Download.

Strona promocji

Ścieżka: p


1 komentarz to “Steganos Privacy Suite 2011 za darmo”

  1. Witam!

    Podzieli się ktoś promocyjną paczką?

    Pozdrawiam

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.