GOTD: Sticky Password Pro 5.0 za darmo

Dodał: admin maj - 9 - 2012

Jeżeli szukacie jakiegoś programu, który wyręczy was w zadaniu zapamiętywania wszelakich haseł to dzięki dzisiejszej akcji rozdawniczej serwisu Giveaway of the Day możecie zaopatrzyć się właśnie w do narzędzie bezpiecznego przechowywania wszystkich haseł w jednym miejscu. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja Sticky Password Pro 5.0.Standardowa cena produktu  to 30$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ważna tylko do jutra – 10 maja, do godz. 9:00 rano.

 

Sticky Password Pro 5.0 to aplikacja przeznaczona do tworzenia silnych i trudnych do złamania haseł, a także do ich przechowywania. Dzięki programowi nie tylko nie będziemy musieli zapamiętywać dziesiątków różnych haseł ale również nie będziemy musieli ich przepisywać do formularzy logowania. Sticky Password Pro 5.0 posiada bowiem funkcje dzięki, której potrafi automatycznie wypełnić formularze na stronach internetowych.

Narzędzie pozwala również na przygotowanie jego przenośnej wersji na pendrive, na którym nasze hasła będą równie bezpieczne a jednocześnie zyskamy do nich szybki dostęp w każdym miejscu. W Sticky Password Pro 5.0 zaimplementowano najbardziej wydajne algorytmy szyfrowania. Dzięki temu zyskujemy efektywną ochronę przed oszustwami phishingowymi, keyloggerami oraz kradzieżami tożsamości.

Program Sticky Password Pro 5.0 został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w  systemy operacyjne Microsoft Windows   XP / Vista/ 7. Wielkość pliku instalacyjnego to 9.37 MB.

Jak zdobyć za darmo Sticky Password Pro 5.0?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.