GOTD: 1-abc.net File Washer 5.00 za darmo

Dodał: admin lipiec - 27 - 2012

Zbliżający się weekend administratorzy serwisu Giveaway of the Day witają promocją organizowaną wspólnie z firmą 1-abc.net, dzięki której możemy stać się posiadaczami narzędzia do bezpiecznego i nieodwracalnego usuwania plików. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja finalnego wydania programu 1-abc.net File Washer w wersji 5.00. Narzędzie to możemy również zakupić za pośrednictwem strony producenta, w cenie 20$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta będzie aktywna do jutra – 28 lipca, do godz. 9:00 rano.

 

Z dniem dzisiejszym w naszej bazie darmowego oprogramowania ląduje kolejny program, który pomoże bezpowrotnie i nieodwracalnie usunąć wybrane pliki. Aplikację rozdaje znany nam już producent – firma 1-abc.net, która za pośrednictwem GOTD rozdawała już kilka innych narzędzi, jednak 1-abc.net File Washer 5.00 jest przedmiotem promocji bodaj pierwszy raz.

1-abc.net File Washer 5.00 – według opis producenta – jest bardzo prostym w obsłudze i skutecznym oprogramowaniem do kasowania plików, w ten sposób, by nie dało ich się odzyskać nawet za pomocą specjalistycznego oprogramowania wydobywającego pozornie usunięte pliki. Siłą narzędzia ma być dostępność aż 9 różnych metod unicestwiania plików. Oczywiście użycie każdej z nich spowoduje, że 1-abc.net File Washer 5.00 będzie nadpisywać niszczony plik, tak by w efektem ewentualnego późniejszego procesu odzyskiwania był jedynie zbiór bezużytecznych danych.

Program 1-abc.net File Washer 5.00 został zaprojektowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows XP/ Vista/ Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 6.79  MB.

Jak zdobyć 1-abc.net File Washer 5.00 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać  paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.