GOTD: Iobit Protected Folder 1.1 za darmo

Dodał: admin lipiec - 25 - 2012

Środa w serwisie Giveaway of the Day to szansa na zdobycie kolejnego produktu ze stajni IOBIt. Tym razem stoimy przed szansą zgarnięcia cyfrowego sejfu zabezpieczającego ważne dane przed nieuprawnionym dostępem ze strony osób trzecich. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja finalnego wydania programu IOBit Protected Folder w wersji 1.1. Narzędzie to możemy również zakupić za pośrednictwem strony producenta, w cenie 20$. Aplikacja posiada interfejs w polskiej wersji językowej. Oferta będzie aktywna do jutra – 26 lipca, do godz. 9:00 rano.

Iobit Protected Folder 1.1 jeszcze kilka tygodni temu był udostępniany całkowicie za darmo jako produkt w fazie beta-testów. Niedawna nastąpiło wydanie finalnej wersji produktu i firma IOBit chwali się teraz już całkowicie dopracowanym narzędziem, jest to więc dobra okazja na sprawdzenie jego możliwości. Warto również zauważyć, że produkt nabyty za pośrednictwem tej promocji objęty jest pełnym wsparciem technicznym ze strony producenta.

Iobit Protected Folder 1.1 to narzędzie zaprojektowane do zabezpieczenia plików i folderów przed niepowołanym dostępem ze strony osób trzecich. Dzięki użyciu tego narzędzia będziemy mogli zabezpieczyć hasłem wybrane przez nas dane. Program działa jak swoista sekretne pudełko, na które wystarczy przeciągnąć poszczególne pliki i foldery by przestały być dostępne dla innych osób. Jak podaje producent, aplikacja ta to idealne rozwiązanie dla osób obawiających się nieautoryzowanego dostępu, kradzieży lub wycieków ważnych danych.

Firma IOBit zapewnia, że Iobit Protected Folder 1.1 jest narzędziem ekstremalnie prostym w obsłudze i maksymalnie przyjaznym każdemu użytkownikowi. Cała jego obsługa sprowadza się do wspomnianego wcześniej przeciągnięcia wybranych danych na okno programu.

Program Iobit Protected Folder 1.1 został zaprojektowany do pracy na systemach operacyjnych Windows XP, Vista, Windows 7 oraz na systemach serwerowych Windows 2000/ XP/ Vista/ 7 (x32/x64). Wielkość pliku instalacyjnego programu to 9.95  MB.

Jak zdobyć Iobit Protected Folder 1.1 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać  paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


2 komentarze to “GOTD: Iobit Protected Folder 1.1 za darmo”

  1. Tomek pisze:

    Licencja jest na 5 miesięcy.

  2. AQ pisze:

    Biorę płytkę z Acronis true image, odpalam ją i przeglądam wszystkie chronione tym programem katalogi! Mogę to samo zrobić, a nawet dużo więcej przy pomocy Linuksa odpalonego z płyty, a nawet pokusić się i ściągnąć „chronione” w ten śmieszny sposób dane i zrobić z nimi co tylko zachcę! Pytanie moje więc jest proste: PO CO KOMU TO GÓW*O? No a jak jeszcze miałbym za to zapłacić owe 20 dolarów, to proszę wybaczyć, ale chyba musiałbym na głowę upaść :)

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.