GOTD: PowerKey za darmo

Dodał: admin wrzesień - 19 - 2012

Tym razem administratorzy serwisu Giveaway of the Day serwują coś dla osób poszukujących bezpiecznych narzędzi do szyfrowania danych. Do zgarnięcia jest bowiem taki właśnie produkt, stworzony przez firmę Elcor Software. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu PowerKey. Standardowo produkt ten można nabyć za pośrednictwem strony producenta w cenie 25$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Promocja będzie aktywna jedynie do jutra – 20 września do godz. 9:00.

PowerKey to zaawansowane narzędzie do szyfrowania danych, specjalnie zaprojektowane z myślą o ochronie najbardziej wrażliwych danych. Jak chwali się producent, największym atutem programu PowerKey jest prosty w obsłudze i elastyczny interfejs użytkownika, dzięki któremu szybko i łatwo zaszyfrujemy nasze wrażliwe dane w sposób zapewniający jak najwyższy możliwy stopień bezpieczeństwa.

PowerKey umożliwia tworzenie skompresowanych archiwów SFX (takich jak w programie WinZip). Aplikacja posiada również opcję bezpiecznego usuwania plików (Wipe), która została zaprojektowana w ten sposób, by uniemożliwić odzyskanie wrażliwych danych. Oprócz tego program został wyposażony w narzędzia zabezpieczające przed złośliwym oprogramowaniem wykradającym hasła oraz keyloggerami. W PowerKey możemy także znaleźć moduł służący do generowania bezpiecznych haseł.

Program PowerKey został przygotowany do współpracy z komputerami działającymi pod kontrolą wszysytkich systemów operacyjnych Microsoft Windows od Windows 95 aż do Windows 8. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 5.4 MB.

Jak zdobyć za darmo PowerKey?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.