SecureSafe Pro za darmo

Dodał: admin wrzesień - 13 - 2012

Administratorzy serwisu BitsDuJour w porozumieniu z producentem oprogramowania, firmą WinCatalog, przygotowali z kolei promocję programu przeznaczonego do bezpiecznego gromadzenia i przechowywania loginów oraz haseł. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu SecureSafe Pro. Standardowa cena tego produktyu wynosi w chwili obecnej 32$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Promocja będzie aktywna tylko do jutra – 14 września, do godz. 9:00 rano.

Dzisiejsza propozycja firmy WinCatalog to oprogramowanie przeznaczone do osób, które stoją przed zadaniem spamiętania wielu różnych zestawów danych do logowania. Zapamiętanie dziesiątek haseł i loginów jest zadaniem dosyć kłopotliwym, z kolei ich przechowywanie na kartkach bądź w plikach tekstowych – skrajnie niebezpiecznie.

WinCatalog oferuje program SecureSafe Pro działający na zasadzie cyfrowego sejfu do bezpiecznego przechowywania wrażliwych danych. Dane są przechowywane w strukturze drzewa co pozwala na szybki dostęp do konkretnych wpisów, a także wygodne przeszukiwanie bazy danych. Dzięki opcji autouzupełniania logowanie do konkretnego serwisu to kwestia zaledwie kilku sekund.

SecureSafe Pro został wyposażony w rozbudowane formularze pozwalające na zapisywanie loginów i haseł do serwisów internetowych, poczty elektronicznej, serwerów, bankowości internetowej, a także kart kredytowych. Nad bezpieczeństwem przechowywanych w programie danych czuwa silny 256-bitowy algorytm szyfrujący AES.

Jak zdobyć SecureSafe Pro za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji i kliknąć w przycisk Get It For Free. Zostaniemy wówczas przeniesieni do internetowego sklepu organizatora promocji, gdzie cena produktu została zredukowana do zera.

Strona promocji

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.