ESET NOD32 Antivirus 5 i Smart Security 5 za darmo

Dodał: admin październik - 11 - 2012

Na horyzoncie pojawiła się kolejna promocja oprogramowania antywirusowego – tym razem od firmy ESET. Jeżeli należycie do zwolenników produktów tej marki, to nie możecie przegapić promocji, w której do zgarnięcia są darmowe i legalne klucze licencyjne, uprawniające do korzystania z pełnych wersji programów ESET NOD32 Antivirus 5 oraz ESET Smart Security 5 przez 90 dni. Promocja została skierowana dla użytkowników wersji hiszpańskojęzycznej, ale istnieje szansa, że klucz da się aktywować również z produktami z polskim interfejsem.

 

ESET NOD32 Antivirus 5

ESET NOD32 Antivirus 5 to oprogramowanie antywirusowe cieszące się w Polsce sporą popularnością. Jak podaje firma ESET, z jej rozwiązań antywirusowych korzysta w Polsce ponad 3,5 miliona użytkowników, co ma czynić ten produkt najbardziej popularnym płatnym programem antywirusowym w Polsce.

ESET NOD32 Antivirus 5 został wyposażony w autorski silnik antywirusowy ThreatSense zapewniający wysoką skuteczność w wykrywaniu znanego jak i nowego typu złośliwego oprogramowania. Produkt ten potrafi wykryć wszelkie typy szkodliwych kodów, włączając w to oprogramowanie szpiegujące, reklamowe, a także wykradające prywatne dane. Co więcej aplikacja chroni także nośniki wymienne jak np. płytki CD/DVD czy pendrive-y.

Firma ESET chwali się, że najważniejszą cechą ESET NOD32 Antivirus 5 jest szybkość jego działania oraz niewielkie zapotrzebowanie na zasoby systemowe. Aplikacja standardowo wykorzystuje jedynie 48 MB pamięci RAM. Natomiast w przypadku, gdy produkt zostanie zainstalowany na komputerze przenośnym zasilanym z baterii, ESET NOD 32 uruchamia tryb oszczędzający energię.

ESET Smart Security 5

Eset Smart Security 5 to pakiet zabezpieczający, który oferuje kompleksową ochronę komputera przed wszelkimi typami złośliwego oprogramowania. W skład pakietu wchodzą 4 moduły chroniące system: antiwirus, antispyware, firewall oraz antispam.

Producent programu chwali się, że moduł antywirusowy w połączeniu z modułem antispyware zapewnia ochronę przed wirusami, końmi trojańskimi, robakami internetowymi, rootkitami, backdoorami, adware, a także złośliwym oprogramowaniem wykradającym poufne dane. Eset Smart Security 5 został wyposażony również w funkcje sztucznej inteligencji pozwalające na samodzielną ocenę czy uruchomiony przez nas nieznany program stanowi zagrożenie dla systemu.

Pakiet został wyposażony również w prostą w obsłudze zaporę sieciową chroniącą przed atakami hakerów oraz botnetami. Zapora ta działa w trybie automatycznym nie wymagając stałego nadzoru ze strony użytkownika. Mamy tu także możliwość definiowania indywidualnych profili zapory, które pozwolą zapewnić optymalną ochronę w różnych sytuacjach. Eset Smart Security 5 posiada także moduł ochrony antyspamowej.

Jak zdobyć 90-dniowe klucze dla ESET NOD32 Antivirus 5 i Smart Security 5?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji i wypełnić prosty formularz składający się z imienia, nazwiska i adresu e-mail. Witryna jest w języku hiszpańskim, więc w razie potrzeby można posiłkować się translatorem. Organizatorzy zastrzegają, że licencje będą rozsyłane w ciągu 12 godzin.

Strona promocji

 


7 komentarzy to “ESET NOD32 Antivirus 5 i Smart Security 5 za darmo”

 1. Piotr pisze:

  Lipa mineło 20 godzin i licencji nie ma

 2. admin pisze:

  @ Piotr
  rejestrowałeś się bezpośrednio czy przez proxy?

  Może taki margines do wysyłki licencji wynika z faktu, że organizatorzy weryfikują z jakiego obszaru rejestrowano się w celu uzyskania klucza.

 3. Piotr pisze:

  Nauczony doświadczeniem rejestrowałem się specjalnie przez ip pochodzące z hiszpanii dlatego dodałem komentarz że lipa z licencją

 4. Maciek pisze:

  U mnie też kiszka.

 5. Magda pisze:

  może proxy z equadoru??????

 6. janek pisze:

  niestety od 2 dni nic ;)

 7. darek pisze:

  to jest wielka lipa z kodem na 0,50roku

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.