GOTD: Startup Defender 4.5 za darmo

Dodał: admin listopad - 26 - 2012

Początek nowego tygodnia to w serwisie rozdawniczym Giveaway of the Day szansa na zdobycie oprogramowania zabezpieczającego firmy Zards Software, monitorującego strefę autostartu i chroniącego przed złośliwym oprogramowaniem. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Startup Defender w wersji 4.5. Produkt ten jest dostępny w standardowej sprzedaży w cenie ok. $10.  Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta jest ograniczona czasowo i będzie aktywna tylko do jutra – 27 listopada, do godz. 9:00 rano.

Startup Defender 4.5 jest niewielkim programem pełniącym funkcję menadżera autostartu. Aplikacja ta umiejscawia się w zasobniku systemowym, a następnie stale i w czasie rzeczywistym monitoruje strefę autostartu, by uniemożliwić niepożądanym programom automatyczne uruchamianie się wraz ze startem systemu bez naszej wiedzy i zgody. Jeżeli któryś z obecnych w komputerze programów ze chce uzyskać dostęp do autostartu, Startup Defender wyświetli stosowny komunikat pozwalając na dopuszczenie bądź zablokowanie dostępu.

Startup Defender 4.5 posiada także możliwość zablokowania programów, które już uruchamiają się wraz ze startem systemu. W przypadku gdy w naszym systemie zostanie zainstalowane oprogramowanie usilnie chcące uzyskać dostęp do strefy autostartu możemy pozbyć się uciążliwych komunikatów ustawiając opcję permanentnego autoblokowania. Narzędzie to pozwala również na przeglądanie uruchamianych procesów i usług, a także na ich selektywne włączanie lub wyłączanie.

Program Startup Defender 4.5 został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy Microsoft Windows XP/ Vista/ 7 (x32/x64). Wymagana jest obecność środowiska .NET Framework. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 4.76 MB.

Jak zdobyć Startup Defender 4.5 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać  paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 


4 komentarze to “GOTD: Startup Defender 4.5 za darmo”

 1. Bibus i Dyzio pisze:

  I NA CO KOMU TAKI PROGRAM ? ZEBY TYLKO SYSTEM ZASMIECAC? OD TEGO BY AUTOSTART CHRONIC JEST ANTYWIRUS I TO ON CHRONI I MONITORUJE CO SIE URUCHAMIA. Wiec promocja smieszna.Kto chce super program do ochrony za free to polecam Kingsoft Antywirus fulll wypas ochrona i spokoj z virusami.

 2. D. pisze:

  Proszę się nie gniewać, ale program ten nawet do psiej dupy się nie przyda.

 3. lec pisze:

  nikt nikogo nie przymusza do instalowania tego czy innego programu

 4. jawdar pisze:

  Bardzo fajny programik.Bardzo małe użycie pamięci.Wcale go nie czuć.Pilnuje autostartu I MA PARĘ FAJNYCH FUNKCJI, a bzdurą jest porównywać go do antywirusów które mają zupełnie inne zastosowanie.
  POZDRAWIAM

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.