Steganos Privacy Suite 2012 za darmo

Dodał: admin listopad - 4 - 2012

Nie od dziś wiadomo, że producenci oprogramowania dosyć hojnie obdarowują naszych zachodnich sąsiadów. Tym razem na akcję rozdawniczą dla niemieckich użytkowników zdecydowała się firma Steganos, oferując swój cyfrowo sejf do przechowywania ważnych danych. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja pakietu Steganos Privacy Suite 2012. Najnowsza dostępna w sprzedaży wersja tego oprogramowania jest wyceniania przez producenta na 70$. Aplikacja standardowo posiada interfejs w języku angielskim.

 

W obecnych czasach gdy duża cześć użytkowników komputerów posiada laptopy i inne urządzenia przenośne, a także w czasach szybkiego obiegu dokumentów w formie cyfrowej i za pośrednictwem takich nośników jak płyty CD, DVD czy pendrive-y konieczne jest odpowiednie zabezpieczenie tych danych, by nie narażać ich na kradzieże.

W tym właśnie celu stworzony został pakiet narzędzi Steganos Privacy Suite 2012. Jeśli znacie już produkty firmy Steganos, to z pewnością wiecie, że pakiet Steganos Privacy Suite 2012 łączy w jednym produkcie funkcjonalność kilku różnych programów tej firmy. W skład pakietu wchodzi kilka modułów oferujących następujące funkcje:

  • tworzenie wirtualnych dysków do bezpiecznego przechowywania danych oraz szyfrowania plików
  • menadżer haseł pozwalający na zebranie wszystkich haseł dostępu w jednym miejscu. Moduł oferuje przenoszenie haseł w technologii przeciągnij i upuść a także automatyczne wypełnianie formularzy logowania
  • wirtualna niszczarka dokumentów pozwalająca na całkowite i nieodwracalne zniszczenie poufnych danych
  • szyfrowanie wiadomości e-mail

Mając na uwadze fakt, że obecnie dostępny w sprzedaży pakiet Steganos Privacy Suite nosi już numer 14, niniejsza promocja nie stanowi być może zbyt wielkiej gratki, ale biorąc pod uwagę konsekwencję firmy Steganos Software w rozdawaniu coraz to nowszych wersji swoich produktów, ów darmowy pakiet trzeba uznać za dosyć ciekawą niespodziankę i z pewnością warto go wypróbować.

Jak zdobyć Steganos Privacy Suite 2012 za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji i wypełnić prosty formularz rejestracyjny produktu (strona w języku niemieckim).

Strona promocji

Plik instalacyjny

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.