Recover Passwords 1.0 za darmo

Dodał: admin grudzień - 3 - 2012

Na dobry początek nowego tygodnia w serwisie promocyjnym firmy Glarysoft czeka na nas oprogramowanie przeznaczonego odzyskiwania haseł zapisane w ponad 100 różnych programach. Przedmiotem tej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Recover Passwords 1.0.0.19 Standardowa cena tego produktu wynosi obecnie ok. 25$. Aplikacja została wyposażona interfejs w angielskiej wersji językowej. Z promocji będzie można skorzystać jedynie do dnia jutrzejszego – 4 grudnia, do godz. 9:00 rano.

 

Recover Passwords 1.0 to aplikacja przeznaczona dla tych wszystkich, którym zdarzyło się zapomnieć hasła zapisanego w przeglądarce internetowej, programie pocztowym czy innych aplikacjach zainstalowanych na komputerze. Jak chwali się producent, Recover Passwords 1.0 potrafi odzyskiwać hasła aż ze 108 różnych programów, a w tym m.in z Mozilla Firefox, Google Chrome, MSN Messenger, Google Talk, Microsoft Outlook. Odzyskane dane mogą zostać wyeksportowane do zwykłego pliku tekstowego, a także danych w formatach HTML, Word, Excel, PDF, CSV, XML

Recover Passwords 1.0 został wyposażona także w funkcję skanowania zdalnego komputera bez potrzeby instalowania dodatkowego oprogramowania. Co więcej, aplikacja pozwala na skanowanie całej sieci lokalnej wraz z komputerami wchodzącymi w jej skład. Dzięki temu możemy odzyskiwać hasła z wielu komputerów w tym samym momencie, a co za tym idzie – oszczędzać czas. Atutem Recover Passwords 1.0 ma być również intuicyjny i przyjazny interfejs użytkownika.

Recover Passwords 1.0 został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows NT / 2000 / XP / Vista / 7 . Wielkość pliku instalacyjnego programu to 4.81 MB.

Jak zdobyć Recover Passwords 1.0 za darmo?

 

Wystarczy odwiedzić stronę organizatora promocji i skorzystać z przycisku Download Now, by pobrać plik instalacyjny pełnej wersji produktu.

Strona promocji

Uwaga! Program należy pobrać i zainstalować w trakcie trwania promocji.

FilterFTP Pro został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows XP/ Vista/ Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 3.83 MB.

Jak zdobyć FilterFTP Pro za darmo?

Wystarczy pobrać ze strony promocji paczkę zawierającą plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.