Startup Defender 4.5 za darmo

Dodał: admin grudzień - 29 - 2012

Sobota w serwisie z akcjami rozdawniczymi Glarysoft Giveaay upłynie tym razem pod znakiem oprogramowania firmy Zards Software, monitorującego strefę autostartu i chroniącego przed złośliwym oprogramowaniem. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Startup Defender w wersji 4.5. Produkt ten jest dostępny w standardowej sprzedaży w cenie ok. $20. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta jest ograniczona czasowo i będzie aktywna do jutra – 30 grudnia, do godz. 9:00 rano.

Startup Defender 4.5 jest niewielkim programem pełniącym funkcję menadżera autostartu. Aplikacja ta umiejscawia się w zasobniku systemowym, a następnie stale i w czasie rzeczywistym monitoruje strefę autostartu, by uniemożliwić niepożądanym programom automatyczne uruchamianie się wraz ze startem systemu bez naszej wiedzy i zgody. Jeżeli któryś z obecnych w komputerze programów ze chce uzyskać dostęp do autostartu, Startup Defender wyświetli stosowny komunikat pozwalając na dopuszczenie bądź zablokowanie dostępu.

Startup Defender 4.5 posiada także możliwość zablokowania programów, które już uruchamiają się wraz ze startem systemu. W przypadku gdy w naszym systemie zostanie zainstalowane oprogramowanie usilnie chcące uzyskać dostęp do strefy autostartu możemy pozbyć się uciążliwych komunikatów ustawiając opcję permanentnego autoblokowania. Narzędzie to pozwala również na przeglądanie uruchamianych procesów i usług, a także na ich selektywne włączanie lub wyłączanie.

Program Startup Defender 4.5 został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy Microsoft Windows 98 / ME / XP / Vista / 7 /8 (x32/x64). Wymagana jest obecność środowiska .NET Framework. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 1.31 MB.

Jak zdobyć Startup Defender 4.5 za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę organizatora promocji i skorzystać z przycisku Download Now, by pobrać plik instalacyjny pełnej wersji produktu.

Strona promocji

Uwaga! Program należy pobrać i zainstalować w trakcie trwania promocji.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.