Steganos Password Manager dziś 2012 za darmo

Dodał: admin grudzień - 10 - 2012

Kolejna dzień rozdawnictwa darmowych programów w kalendarzu adwentowym niemieckiego Chipa to szansa na zaopatrzenie się w oprogramowanie niemieckiej firmy Stegonos służące do bezpiecznego przechowywania haseł. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Steganos Password Manager w wersji 2012. Najnowsza dostępna w sprzedaży wersja tego oprogramowania jest wyceniania przez producenta na 24$. Aplikacja standardowo posiada interfejs w języku angielskim. Oferta będzie aktywna jedynie w dniu dzisiejszym.

 

Steganos Password Manager 2012 to – jak już sugeruje sama nazwa produktu – program do bezpiecznego przechowywania i zarządzania hasłami wszelkiego typu. Dzięki aplikacji możemy umieścić wszystkie wrażliwe dane w jednym bezpiecznym kontenerze, dzięki czemu możemy uniknąć konieczności zapamiętania dziesiątek różnych ciągów znaków.

Steganos Password Manager 2012 został wyposażony w bezpieczny 256-bitowy algorytm szyfrujący AES. Dzięki temu program z jednej strony wymaga od nas konieczności zapamiętania tylko jednego hasła głównego, a z drugiej strony nieuprawnione osoby nie mają szansy poznać zawartość bazy danych bez znajomości hasła.

Steganos Password Manager 2012 stawia na mobilność swojej aplikacji. Autorzy programu zachęcają do instalacji produktu na nośniku USB, tak by mieć swoje wszystkie hasła zawsze pod ręką i móc z nich skorzystać nawet na obcych komputerach. Aplikacja oferuje możliwość automatycznego wypełniania pól formularz logowania. Nad naszym bezpieczeństwem podczas korzystania z obcych komputerów czuwa moduł zabezpieczający przed szkodliwym działaniem keyloggerów. Miłym dodatkiem jest wirtualna klawiatura oraz generator bezpiecznych haseł.

Program   został przygotowany do współpracy z komputerami działającymi pod kontrolą systemów operacyjnych Microsoft Windows XP, Windows Vista oraz Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 10.4 MB.

Jak zdobyć Steganos Password Manager 2012 za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji i kliknąć przycisk Zum Download by pobrać plik instalacyjny programu.

Strona promocji

Aby aktywować pełną wersję programu konieczne jest odwiedzenie strony producenta i wypełnienie krótkiego formularza rejestracyjnego:

Formularz rejestracyjny

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.