GOTD: Secret Box za darmo

Dodał: admin styczeń - 22 - 2013

Tym razem dzięki promocji organizowanej przez serwis Giveweaway of the Day będziemy mieli okazję zaopatrzyć się w oprogramowanie firmy VSHSystem przeznaczone do bezpiecznego i wygodnego przechowywania haseł w jednym miejscu. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Secret Box. Standardowo produkt ten jest obecnie oferowany w cenie zaledwie $15. Aplikacja posiada interfejs w języku angielskim. Oferta będzie aktywna tylko do jutra – 23 stycznia, do godz. 9:00 rano.

Jak chwali się producent, Secret Box to najprostsza i najwygodniejsza droga do bezpiecznego przechowywania wszystkich haseł w jednym miejscu. Wszystkie dane wprowadzane do programu są grupowane według kategorii. Producent Secret Box przygotował 11 kategorii haseł: konta na stronach internetowych, komunikatory internetowe, poczta elektroniczna, WiFi, połączenia zdalne, VPN, karty kredytowe, poufne notatki, serwery FTP, bazy danych, klucze licencyjne, itd.

Jak można się domyślać, wszelkie dane zgromadzone w programie Secret Box są przechowywane w szyfrowanym pliku, dzięki czemu osoby postronne nie będą mogły uzyskać dostępu do tych wrażliwych danych. Niestety producent na swojej stronie nie precyzuje jakiego algorytmu szyfrującego używa i z jak silnymi kluczami mamy do czynienia. Warto również wspomnieć, że Secret Box umożliwia instalację na urządzeniach przenośnych, jak np. pendrive.

Program Secret Box został przygotowany do współpracy z komputerami działającymi pod kontrolą systemów operacyjnych Microsoft Windows 8, Windows 7, Vista, XP. Minimalne wymagania sprzętowe to procesor 1GHz oraz 512 MB pamięci RAM. Rozmiar pliku instalacyjnego wynosi 25.3 MB.

Jak zdobyć Secret Box za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.