Kryptel Standard 6.2.3 za darmo

Dodał: admin styczeń - 7 - 2013

kryptel-standard-edition Z kolei serwis Glarysoft Giveaway stawia dziś na oprogramowanie poprawiające nasze bezpieczeństwo. Dzięki współpracy z firmą Kryptel do wzięcia jest narzędzie służące do łatwego szyfrowania danych. Przedmiotem promocji jest darmowa i legalna pełna wersja programu Kryptel Standard Edition w wersji 6.2.3. Aplikację wyposażono w interfejs w angielskiej wersji językowej. Produkt ten oferowany jest standardowo w cenie $30. Promocja jest ograniczona w czasie i będzie aktywna jedynie do jutra – 8 stycznia, do godz. 9:00 rano.

Kryptel Standard 6.2.3 jest programem służącym do szybkiego szyfrowania danych przeznaczonym dla mniej zaawansowanych użytkowników chcących chronić swoje dane przed nieuprawnionym dostępem. Producent aplikacji zapewnia nas, że głównym jej przeznaczeniem jest możliwość korzystania z dobrodziejstw szyfrowania bez posiadania specjalistycznej wiedzy pozwalającej na odpowiednie zabezpieczenie danych.

Stąd też obsługa Kryptel Standard 6.2.3 jest dziecinnie prosta. Wystarczy kliknąć prawym przyciskiem myszy na pliku, który chcemy zaszyfrować i z wyświetlonego menu kontekstowego wybrać opcję Encrypt. Możemy tez po prostu przeciągnąć plik na ikonę programu znajdującą się na pulpicie, a narzędzie to zajmie się resztą. Produkt pozwala na szyfrowanie pojedynczych plików, ale również na tworzenie zaszyfrowanych kontenerów, w których możemy przechowywać dziesiątki plików. W razie potrzeby możemy przejrzeć zawartość stworzonego kontenera i odszyfrować wybrane przez nas pojedyncze pliki lub całą zawartość kontenera.

Producent zapewnia, że Kryptel Standard 6.2.3 został wyposażony w mocne algorytmy szyfrujące. W programie zaimplementowano standard szyfrowania zatwierdzony przez instytut NITS oraz kilka innych znanych standardów. Autorzy zapewniają, że ich dzieło jest wolne od tylnych furtek i haseł pozwalających na odszyfrowanie danych przez niepowołane osoby ;) Program pozwala również na pracę w trybie FIPS 140-2.

Program Kryptel Standard Edition 6.2.3 został przygotowany do współpracy z komputerami działającymi pod kontrolą systemów operacyjnych Microsoft Windows 2000/ Server 2003/ XP (x32/x64)/ Server 2008/ Vista (x32/x64)/ 7 (x32/x64). Wielkość pliku instalacyjnego programu to 11.6 MB.

Jak zdobyć Kryptel Standard 6.2.3 za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę organizatora promocji i skorzystać z przycisku Download Now, by pobrać plik instalacyjny pełnej wersji produktu.

Strona promocji

Uwaga! Program należy pobrać i zainstalować w trakcie trwania promocji.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.