F-Secure Mobile Security dla Androida za darmo

Dodał: admin luty - 18 - 2013

W sieci pojawiła się ciekawa promocja przeznaczona dla naszych zachodnich sąsiadów, korzystających z urządzeń mobilnych działających pod kontrolą systemów Android. Właśnie dla nich firma F-Secure przygotowała promocję dzięki której można zgarnąć pełną wersję pakietu zabezpieczającego F-Secure Mobile Security wraz z kluczem licencyjnym ważnym przez 180 dni. Standardowa cena rocznej licencji na ten produkt z możliwością użycia na jednym urządzeniu to 89 zł. Aplikacja posiada interfejs w polskiej wersji językowej. Czas trwania promocji nie został sprecyzowany.

F-Secure Mobile Security to oprogramowanie, które stanowi kompleksową ochronę urządzenia mobilnego z system Android na pokładzie przed wszelkim złośliwym oprogramowaniem oraz zabezpieczającym przed skutkami kradzieży bądź utraty naszego urządzenia. Znajdziemy tam także zestaw funkcji ochrony rodzicielskiej, pozwalający na blokowanie dostępu do nieodpowiednich treści.

Co konkretnie wchodzi w skład pakietu F-Secure Mobile Security? Jak informuje nas na swojej stronie internetowej, produkt ten zapewnia:

 • Bezpieczeństwo podczas przeglądania Internetu i ochrona tożsamości online
 • Ochrona dzieci przed nieodpowiednimi treściami w sieci oraz niewłaściwymi aplikacjami
 • Blokowanie niepożądanych połączeń i wiadomości SMS/MMS
 • Możliwość znalezienia zgubionego urządzenia
 • Blokowanie i usuwanie danych z utraconego urządzenia
 • Ochrona przed szkodliwymi aplikacjami, złośliwym oprogramowaniem i wirusami

Wśród obsługiwanych przez F-Secure Mobile Security mobilnych systemów operacyjnych znajdziemy: Android 2.2, 2.3, 3.0, 3.1, 3.2, 4.0, 4.1 oraz Android 1.6, 2.1.

Jak zdobyć F-Secure Mobile Security dla Androida za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji i wypełnić formularz rejestracyjny, który oprócz naszych danych wymaga również podania kodu kampanii. Dane te odnajdziemy na jednym z forów dyskusyjnych, publikujących informację o promocji.

Informacje o promocji

 


3 komentarze to “F-Secure Mobile Security dla Androida za darmo”

 1. Piotr pisze:

  Na tablecie samsung galaxy tab2 7.0 działa !!!

 2. Piotr pisze:

  Na tablecie samsung galaxy tab2 7.0 działa !!!

 3. Kokomo pisze:

  Mam od niedawna i muszę przyznać, że jest bardzo przydatny. Teraz wszystko robię przez smartphona – poczta, aplikacje, net. Warto zabezpieczać dane również i w urządzeniach mobilnych

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.