GOTD: XUS PC Lock 4.1 za darmo

Dodał: admin marzec - 3 - 2013

xus-pc-lock_2 Na koniec tygodnia serwis Giveaway of the Day przygotował dla nas promocję oprogramowania firmy EDesksoft, dzięki czemu możemy zaopatrzyć się w produkt służący do zabezpieczenia komputera przed niepowołanym dostępem ze strony osób trzecich. Przedmiotem tej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu XUS PC Lock  w wersji 4.0. Poza niniejszą promocją produkt ten można zakupić na stronie producenta w cenie $30. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta będzie aktywna jedynie do jutra – 4 marca, do godz. 9:00 rano.

XUS PC Lock 4.1 to aplikacja służąca do zabezpieczania komputera działającego pod kontrolą systemów operacyjnych Windows. Największym atutem tego programu jest nowatorskie podejście do problemu zabezpieczania komputera, które z powodzeniem stosowane jest już w urządzeniach mobilnych, takich jak smartfony czy tablety. Używając go nie musimy pamiętać długich haseł składających się z ciągów egzotycznych znaków, które ciężko sobie przypomnieć ;)

XUS PC Lock 4.1 stosuje tablicę z kropkami po której przeciągamy kursorem myszki. Wystarczy więc zapamiętać sekwencję kreślenia kolejnych linii na tejże tablicy by uzyskać dostęp do zabezpieczonego systemu. Zakreślenie innej sekwencji linii lub tej samej w niepoprawnej kolejności uniemożliwi dostęp do komputera.

Producent wskazuje, że XUS PC Lock 4.1 może być używany do blokowania systemu podczas jego uruchamiania, a także uniemożliwiania dostępu do komputera w przypadku braku naszej aktywności, co jest szczególnie przydatne gdy musimy na chwilę odejść od maszyny.

Program oferuje kilka plansz o różnej rozdzielczości. W nowej wersji XUS PC Lock 4.1 dodana m.in animację podczas kreślenia sekwencji, możliwość automatycznego rozłączania połączenia z Internetem po zablokowaniu komputera oraz tworzenia kopii zapasowej zapamiętanego „hasła dostępowego”.

Program XUS PC Lock 4.1 został przygotowany do współpracy z komputerami działającymi pod kontrolą systemów operacyjnych Microsoft Windows Windows XP, 2003, Vista, 7, 2008, 8 (wersje 32- i 64-bitowe). Wielkość pliku instalacyjnego programu to 10.3 MB.

Jak zdobyć XUS PC Lock 4.1 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.