Ultima Steganography 1.7 za darmo

Dodał: admin wrzesień - 3 - 2016

ultima-stenography Ultima Steganography 1.7 to ciekawe rozwiązanie dla osób chcących zaszyfrować pewne dane lub po prostu ukryć je przed ciekawskim okiem innych osób. Program ten potrafi zaszyfrować wskazany przez nas plik, a następnie ukryć go przed wścibskim okiem innych osób w… pliku graficznym. Co ciekawe obrazek, który posłuży jako kryjówka dla naszych poufnych danych, nie zmieni swoich właściwości, tj. dalej będzie można go normalnie wyświetlać.

Tak zaszyfrowane dane możemy później bez obaw przenosić, przesyłać czy zapisywać na różnych nośnikach. Dla osoby postronnej tak spreparowany plik będzie wyłącznie zwykłym plikiem graficznym.Producent programu chwali się, że Ultima Steganography 1.7 posiada banalnie prosty w obsłudze interfejs użytkownika pozwalając na korzystanie z zalet takich rozwiązań szyfrujących bez konieczności posiadania zaawansowanej wiedzy.

Program Ultima Steganography 1.7 został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows 2000/XP lub nowsze. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 11.6 MB. Aplikacja posiada interfejs w języku angielskim. Standardowa cena produktu to $24.

 

Strona promocji

Szczegółowe informacje odnośnie aktywacji produktu i kwestii licencyjnych znajdziecie w paczce z plikiem instalacyjnym programu.


1 komentarz to “Ultima Steganography 1.7 za darmo”

  1. Bogdan pisze:

    Ultima Steganography, to kolejna zawieszona promocja. Była i tyle.
    Sprawdzam codziennie i nic nie zapowiada, że wrócą programy płatne za free. Nawet forum przygasło. Szkoda. Niby można gdzie indziej korzystać z promocji jednego dnia, ale w technetblog.pl był zawsze obszerny opis i bezpośredni link do pobrania, a co najważniejsze, to jest zaufana, bezpieczna strona. Mam nadzieję, że wszystko wróci i będzie dobrze.
    Pozdrawiam.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.