WinX DVD Copy za darmo

Dodał: admin listopad - 3 - 2010

winx-dvd-copy Firma Digiarty Software kontynuuje agresywną kampanię promocyjną swoich produktów. Stali czytelnicy TechnetBloga  z pewnością zauważyli, że producent ten konsekwentnie rozdaje w promocjach kolejne swoje produkty. Cierpliwi mają więc szansę zdobyć całą kolekcję aplikacji marki WinX ;) Tym razem do wzięcia jest legalna pełna wersja WinX DVD Copy. Udział w promocji pozwala na zaoszczędzenie 30$. Program posiada interfejs w angielskiej wersji językowej.

WinX DVD Copy to narzędzie do wykonywania wiernych kopii posiadanych przez nas płyt DVD czyli tzw. klonowania. Narzędzie to pozwala szybko i łatwo skopiować zawartość jednego nośnika DVD na drugi bez utraty jakości. WinX DVD Copy pozwala zarówno na wykonanie kopii 1:1 jak również skopiowania wyłącznie głównego filmu. Narzędzie to pozwala również na wykonanie kopii płytki DVD-9 na dwóch płytach DVD-5 z zachowaniem menu, napisów i wszystkich umieszczonych tam dodatków.

Winx DVD Copy podczas wykonywania kopii zapasowych automatycznie usuwa blokady regionalne i większość zabezpieczeń stosoowanych na płytach DVD.  Program jest w pełni kompatybilny z napędami DVD-R/RW, DVD+R/RW oraz obsługuje filmy nagrane w standardach PAL i NTSC. Aplikacja działa pod kontrolą systemów operacyjnych 98, NT, 2000, 2003, XP, Vista, Windows 7.

Jak zdobyć WinX DVD Copy za darmo?

Aby zdobyć klucz licencyjny programu należy wejść na stronę promocji i za pomocą wyszukiwarki Google  i przy pomocy zamieszczonych tam słów kluczowych odnaleźć podstronę producenta z opublikowanym kluczem licencyjnym.

http://www.winxdvd.com/dvd-copy/win-free-copy.htm

Dla leniwych przykładowy link zawierający klucz licencyjny. Został on zamieszczony w kolumnie po prawej stronie.

http://www.winxdvd.com/resource/rip-blu-ray-to-mkv.htm (skopiuj i wklej)

Plik instalacyjny programu możemy pobrać korzystając z poniższej lokalizacji:

http://www.winxdvd.com/download/full/winx-dvd-copy-full.exe (skopiuj i wklej)


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.