MacX DVD Ripper Pro za darmo

Dodał: admin grudzień - 14 - 2010

macx-dvd-ripper-pro Witryna BrotherGiveaway.com przygotowała dla nas krótką promocję pozwalającą na zdobycie oprogramowania firmy Digiarty Software z linii MacX. Co prawda podobnych promocji, w których do zdobycia jest to narzędzie było już sporo, być może są jednak wciąż osoby chętne do sprawdzenia funkcjonalności tego produktu ;) Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja MacX DVD Ripper Pro. Skorzystanie z tej oferty pozwala zaoszczędzić 50$. Aplikacja posiada interfejs w języku angielskim. Promocja ważna tylko dziś! Uwaga!  W promocji dostępna tylko wersja dla komputerów Mac!

MacX DVD Ripper Pro jest kolejnym w ofercie tej firmy narzędziem służącym do rippowania nośników DVD zawierających materiał filmowych i ich konwertowania do najbardziej popularnych formatów kompresji wideo. Z opisu wynika, że program posiada funkcjonalność zbliżoną do znanego nam już WinX DVD Ripper Platinum. Natomiast z oznaczenia nadanego aplikacji łatwo można wywnioskować, że  linia MacX przeznaczona jest dla komputerów firmy Apple, chociaż firma Digiarty Software przygotowała to narzędzie w wersjach  zarówno dla komputerów z systemem Windows, jak i dla wspomnianych makówek. Szkoda tylko, że w dzisiejszej promocji do wzięcia jest wersja tylko dla komputerów ze stajni Apple.

Wszystkich, którzy chcą się zapoznać z możliwościami  WinX DVD Rippera zaprszam do przejrzenia testu, który ukazał się na TechnetBlogu.

Jak zdobyć MacX DVD Ripper Pro za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu. Przypominam, że w promocji do wzięcia tylko wersja dla komputerów Mac!

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.