SoftMaker Office 2008 za darmo

Dodał: admin grudzień - 7 - 2010

softmaker-office-2008 Rośnie liczba promocji związanych ze zbliżającymi się świętami, można więc sądzić, że świąteczny nastrój coraz bardziej udziela się producentom oprogramowania. Do tej grupy wydawców dołącza również firma SoftMaker oferując za darmo swój pakiet biurowy. Do wzięcia jest darmowa i legalna pełna wersja SoftMaker Office 2008. Oferowany program jest nieco starszy od obecnie oferowanej w sprzedaży wersji 2010, która kosztuje 70 euro. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferowany produkt jest dostępny zarówno w wersji dla systemów Windows jak i Linux.

SoftMaker to producent pakietu biurowego chyba bardziej kojarzony przez użytkowników urządzeń przenośnych, na których często go można spotkać. Na desktopach króluje natomiast niezmiennie pakiet firmy Microsoft, choć jak się okazuje powstają również konkurencyjne projekty ;)

W skład pakietu firmy SoftMaker wchodzą 3 programy: edytor tekstu TextMaker, arkusz kalkulacyjny PlanMaker oraz aplikacja przeznaczona do tworzenia prezentacji – SoftMaker Presentations. Wszystkie wymienione elementy pakietu pozwalają oczywiście na pracę z dokumentami stworzonymi w Microsoft Office.

Pakiet SoftMaker Office 2008 najbardziej docenią użytkownicy starych komputerów jak również netbooków i innych maszyn oferujących nienajwyższą wydajność. Głównym atutem pakietu jest bowiem szybkość działania i niskie wymagania sprzętowe, które pozwolą na komfortową pracę na niemalże wszystkich komputerach.

Wśród największych wad wymienić należy z kolei brak polskiej wersji językowej oraz polskiego słownika. Biorąc pod uwagę jednak, że dostępnych jest tu już kilkanaście wersji językowych, być może wkrótce doczekamy się również polskiej lokalizacji. Boli również brak możliwości otwierania i edycji dokumentów utworzonych w Microsoft Office 2007 oraz 2010.

Jak zdobyć SoftMaker Office 2008 za darmo?

Wystarczy udać się na stronę promocji i wypełnić prosty formularz w języku niemieckim. Po poprawnej rejestracji zostanie wyświetlony link do pobrania instalatora, a na naszą skrzynkę e-mail zostanie wysłana wiadomość z kluczem licencyjnym.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.