4Media Video Converter Platinum V5 za darmo

Dodał: admin wrzesień - 3 - 2011

4media-video-converter-platinum Jak bumerang powraca na TechnetBlogu temat promocji oprogramowania do konwersji i edycji plików wideo. Tym razem akcję promocyjną swojego produktu prowadzi firma 4Media Software Studio. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu 4Media Video Converter w wersji 5 i w wariancie Platinum. Standardowa cena tego produktu w wersji o oczko wyższej została ustalona na 50$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta przeznaczona dla użytkowników serwisu Facebook.

4Media Video Converter jest oferowany przez producenta w trzech różnych wariantach różniących się funkcjonalnością: Standard, Platinum, Ultimate. Aplikacja z niniejszej promocji jest więc narzędziem ze środkowej półki. Warto również zaznaczyć, że producent aktualnie oferuje w sprzedaży program 4Media Video Converter Platinum już w wersji 6. Serwowane przez firmę 4Media Software Studio narzędzi nie będzie więc posiadać wszystkich funkcji, które są opisywane na stronie domowej produktu.

4Media Video Converter to wielofunkcyjne narzędzie do przetwarzania plików wideo, oferujące możliwość kodowania/dekodowania filmów w standardzie HD, konwersję pomiędzy wszystkimi najbardziej popularnymi formatami zapisu plików wideo oraz audio, a także wyodrębniania ścieżki dźwiękowej z filmu czy zapisywania pojedynczych klatek w postaci plików graficznych.

Poza tym narzędzie 4Media Video Converter Platinum pozwala na łączenie kilku klipów bądź obrazów w jeden plik wideo, a także dodawanie ciekawych efektów przejść pomiędzy poszczególnymi częściami składowymi. Szybkość przetwarzania materiału wejściowego zapewnia obsługa techonologii  NVIDIA CUDA. Producent twierdzi, że dzięki temu konwersja odbywa się nawet 5 razy szybciej w porównaniu do tradycyjnych rozwiązań.

W programie 4Media Video Converter nie mogło zabraknąć specjalnych profili przetwarzania umożliwiających przygotowanie filmów dla urządzeń przenośnych przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości obrazu. Aplikacja pozwoli na stworzenie klipów dla takich urządzeń jak iPad, iPod, iPhone, Apple TV, PSP, PS3, Zune, telefony komórkowe, smartfony z systemem Android oraz Windows Mobile,i innych multimedialnych urządzeń przenośnych.

W 4Media Video Converter Platinum nie mogło zabraknąć również zestawu opcji do edycji konwertowanych klipów umożliwiających m.in. łączenie i dzielenie plików, zmianę rozmiaru ramki, dopasowywanie ustawień koloru oraz efektów przejść, dodawanie znaków wodnych,  napisów oraz ścieżek dźwiękowych. Produkt posiada oczywiście również możliwość precyzowania parametrów wyjściowych przetwarzanego materiału filmowego.

4Media Video Converter Platinum został przygotowany do pracy na systemach operacyjnych Microsoft Windows XP (w wersji z dodatkiem Service Pack 2 lub nowszym), Vista oraz Windows 7. Producent rekomenduje korzystanie z produktu na komputerze z procesorem co najmniej 1GHz oraz przynajmniej 256 MB pamięci RAM. Zapotrzebowanie na przestrzeń dyskową to 100 MB.

Jak zdobyć 4Media Video Converter Platinum V5 za darmo?

Wystarczy odwiedzić profil producenta w serwisie Facebook i kliknąć przycisk Lubię to! by odblokować promocyjną podstronę profilu.

Strona promocji


3 komentarze to “4Media Video Converter Platinum V5 za darmo”

 1. Jarek pisze:

  5 minutes conversion limit <– jeżeli to konwertuje tylko 5 minutowe materiały, to ja dziękuje za taką promocję…

 2. AQ pisze:

  @Jarek ma rację. Czuje się niesmak z takiej promocji.

 3. Ptoku pisze:

  A aktywowaliście program?
  Z tego co mi wiadomo, to nieaktywowana wersja TRIAL konwertuje pięciominutowe materiały wideo lecz nie sprawdzałem jak jest z tą promocją więc mogę się mylić…

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.