Jak szybko i skutecznie ominąć limit Megavideo

Dodał: admin październik - 31 - 2011

Megavideo to bardzo popularna usługa, pozwalająca na dzielenie się plikami wideo. W przeciwieństwie do najpopularniejszych serwisów wideo, nie ma tu limitu długości dodawanego filmu, przez co serwis ten stał się rozpoznawalny w środowisku komputerowych piratów. Inną znaną i bardzo denerwującą cechą serwisu są limity pozwalające na obejrzenie 72 minut materiału filmowego dziennie. Jeżeli chcemy oglądać dalej interesujący nas plik, musimy zapłacić za konto premium. W sieci pojawiło się jednak sporo serwisów umożliwiających skuteczne ominięcie limitu Megavideo. Jednym z nich jest illimitux.

Skorzystanie z możliwości oferowanych przez illimitux jest możliwe po pobraniu i zainstalowaniu dodatku do przeglądarki. Autorzy udostępniają dodatki dla programów Mozilla Firefox oraz Chrome. Dzięki niniejszemu poradnikowi dowiesz się jak krok po kroku uruchomić illimitux na przeglądarce Chrome  i jak korzystać z dodatku by ominąć limity nakładane przez serwis Megavideo.

Jak ominąć limity na Megavideo przy pomocy illimitux:

1. Rozpoczynamy od pobrania i instalacji dodatku. Aby rozpocząć instalację wystarczy kliknąć w ten odnośnik.
2. Zostaniem przeniesieni do sklepu z dodatkami do Chrome – Chrome Web Store. Klikamy w umiejscowiony w prawym górnym rogu przycisk „Dodaj do Chrome„.

3. Przeglądarka wyświetli monit z prośbą o potwierdzenie chęci instalacji dodatku. Klikamy na przycisk Zainstaluj. Chrome automatycznie pobierze plik dodatku i zainstaluje go w przeglądarce. O pomyślnej instalacji poinformuje nas wyskakujący dymek.

4. Przeglądarka Chrome została już uzbrojona w narzędzie zdolne do omijania limitu Megavideo. Teraz możemy już otworzyć nową kartę i otworzyć interesując nas odnośnik z filmem w serwisie Megavideo.

5. Wtyczka automatycznie monitoruje wykrywa kompatybilne klipy wideo. Jeżeli aplikacja wykryje możliwość ominięcia limitu, w prawym dolnym rogu otwartej karty pojawi się okienko illimitux z zachętą do usunięcia ograniczenia. Klikamy w przycisk Remove limitation.

6. Po chwili przetwarzania zostaniemy przeniesieni na stronę illimutux. Witryna poinformuje nas, że do ominięcia limitu konieczne jest zarejestrowania konta użytkownika lub zalogowanie się na uprzednio utworzone. Jeżeli wcześniej nie mamy konta, klikamy w odnośnik „zarejestrować„.

7. Otworzy się formularz rejestracyjny. Strona jest całkowicie po polsku więc nie powinniśmy mieć problemów z wypełnieniem poszczególnych pól. Pamiętajmy, by zostawić zaznaczony pierwszy „ptaszek” przy zgodzie na zapisy regulaminu. Dwa pozostałe pola możemy odznaczyć – unikniemy w ten sposób zbędnych przesyłek e-mailowych od administratorów serwisu.

8. Jeżeli poprawnie wypełniliśmy formularz, zostanie wyświetlony komunikat o pomyślnej rejestracji. W ciągu kilku chwil serwis powinien automatycznie przenieść nas do strony docelowej z filmem.

9. Komunikat nad filmem poinformuje nas o konieczności skorzystania z usług sieci Cacaoweb w celu ominięcia limitów serwisu Megavideo. Aplikację Cacaoweb możemy pobrać korzystając z tego odsyłacza.

10. Po uruchomieniu pobranego pliku, aplikacja Cacaoweb doda na pulpicie skrót umożliwiający szybki dostęp do sieci Cacaoweb, a w naszej przeglądarce internetowej zostanie uruchomiona strona sieci Cacaoweb.

11. Gotowe! Teraz możemy już oglądać filmy w serwisie Megavideo bez obaw o nakładane limity.  W celu skorzystania z dobrodziejstw usługi wystarczy postępować tak, jak zostało to opisane w kroku 5.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.