Jak oglądać Kuchenne rewolucje za granicą za darmo

Dodał: admin grudzień - 21 - 2020

W tym odcinku opisujemy sprawdzoną metodę jak oglądać Kuchenne rewolucje za granicą online za darmo – tym razem w 2021 roku. Nasze poradniki odnośnie możliwości oglądania online za granicą telewizji cieszą się niezmienną dużą popularnością. W kolejnych odcinkach prezentujemy więc poradniki dotyczące sposobów na oglądanie za granicą najpopularniejszych programów. Tym razem zgodnie z prośbami publikujemy sposób na oglądanie Kuchennych rewolucji online za granicą. Sprawdźcie!

Program Kuchenne rewolucje jest obecny na antenie już od wielu lat i z publikowanych statystyk wynika, że ciągle cieszy się niesłabnącą popularnością wśród Internautów, toteż nie może również dziwić rosnąca liczba zapytań na temat możliwości oglądania programu Kuchenne rewolucje online za granicą za darmo, co wbrew pozorom nie jest wcale takie proste, ponieważ Polacy mieszkający za granicą od lat cierpią na problemy z dostępem do polskich produkcji telewizyjnych, które okazują się być niedostępne poza granicami naszego kraju. Na szczęście istnieją również nieskomplikowane sztuczki, dzięki którym można obejść ograniczenia blokujące możliwość obejrzenia programu Kuchenne rewolucje online za granicą, co też postaramy się Wam przedstawić w niniejszym artykule

Czy można oglądać Kuchenne rewolucje online za granicą w 2021 roku?

Wielokrotnie już wspominaliśmy, że serwisy z treściami wideo VOD co do zasady nie zezwalają na oglądanie materiałów wideo użytkownikom łączącym się z Internetem spoza terytorium Polski. Blokowanie możliwości oglądania programów takich jak Kuchenne rewolucje online za granicą swoje podstawy ma prawdopodobnie w zapisach licencji, na mocy których nagrywane są poszczególne seriale i programy rozrywkowe. Nie ma tutaj sensu wchodzić w zawiłości prawniczego języka. Wystarczy to natomiast określić w ten sposób, że uniemożliwienie oglądania treści wideo granicą nie wynika ze złośliwości właścicieli tych serwisów, ale jest związane z konie cznością wywiązania się z umów z zagranicznymi partnerami tych serwisów z usługami streamingu i wideo na żądanie.

No cóż, prawo w tym aspekcie nie jest zbyt elastyczne i nie podlega też żadnym błyskawicznym zmianom, toteż można by podejrzewać, że w przyszłym roku stan rzeczy nie ulegnie większej zmianie, a więc w 2021 roku nadal będą problemy z oglądaniem Kuchennych Rewolucji online za granicą. W dalszym ciągu będą więc zmuszeni do korzystania z alternatywnych sposobów dostępu do usług wideo oferowanych w obu tych platformach.

Jak oglądać Kuchenne rewolucje online za granicą w 2021 roku?

W 2021 roku, niezmiennie tak jak w latach poprzednich, najprostszym sposobem na oglądanie Kuchennych rewolucji online za granicą za darmo będzie korzystanie z platformy Player przy wykorzystaniu z polskiego adresu IP. Połączenie z adresu IP należącego do puli polskich adresów sprawia, że usługa Player nie identyfikuje nas jako przybysza zza granicy, ale jako internautę odtwarzającego materiały wideo z terenu Polski. I tu pojawia się pytanie: w jaki sposób uzyskać polski adres IP by oglądać Kuchenne rewolucje online za granicą w serwisie Player.pl?

Wbrew pozorom zadanie to nie j est szczególnie skomplikowane. W internecie istnieje sporo stron oferujących usługę serwera pośredniczącego w połączeniu z konkretnymi witrynami internetowymi, dzięki czemu jesteśmy w stanie „oszukać” docelowy serwer dostawcy wideo, by ten nie identyfikował nas jako internautę oglądającego Kuchenne rewolucje online nie za granicą, ale w Polsce. Brzmi skomplikowanie? Nic bardziej mylnego – na TechnetBlogu opublikowaliśmy szczegółową instrukcję skorzystania z tego sposobu:

Jak oglądać Player za granicą przy użyciu NordVPN

Wszystkim zainteresowanym oglądaniem Kuchennych Rewolucji online za granicą szczerze rekomendujemy zastosowanie powyższego poradnika. Usługa ta jest wprawdzie płatna, jednak korzystając z promocji miesięczny koszt korzystania z serwera pośredniczącego to zaledwie 4 złote, co nie jest chyba sumą zawrotną, tym bardziej że dzięki temu zyskujemy dostęp nie tylko do oglądania Kuchennych rewolucji online za granicą, ale również do wielu innych polskich produkcji, które są dostępne dla widzów w Polsce na platformie Player.


Comments are closed.