Jak oglądać Player w UK za darmo w 2024 roku

Dodał: admin kwiecień - 5 - 2021

Oglądanie Player w Wielkiej Brytanii 2021 roku za darmo stało się trudniejsze ale ciągle jest na to sposób! Rok 2021 przyniósł spore zmiany dla mieszkańców Wielkiej Brytanii. Wchodzący w  życie Brexit sprawił, że trudniejsze stało się korzystanie z towarów i usług pochodzących z Unii Europejskiej. Dla Polaków mieszkających w Wielkiej Brytanii z pewnością sporym problem stało się korzystanie z usług streamingowych i VOD, takich jak polskich Player, który oferują sporą bazę polskojęzycznych programów, filmów i seriali. W związku z tym bardzo aktualną kwestią staje się pytanie jak oglądać player w UK w 2024 roku, najlepiej całkowicie za darmo. W tym artykule postaramy się wyjaśnić w jaki sposób uruchomić Player w Wielkiej Brytanii.

Polski Player.pl jest jedną z najbardziej popularnych usług wideo VOD dla polskojęzycznych użytkowników. Z danych opublikowanych na początku 2024 roku wynika, że Player pod względem liczby użytkowników w Polsce prześcignął światowego giganta – Neflix i stał się tym samym najpopularniejszą uslugą VOD w Polsce.  Player cieszy się również niesłabnącą popularnością wśród rodaków mieszkających za granicą – a przede wszystkim wśród największej grupy czyli emigrantów z Wielkiej Brytanii. W 2024 roku korzystanie z platformy Player.pl w UK stało się nieporównywalnie trudniejsze ze względu na fakt, że w życie wszedł wtedy tzw. Brexit, a co za tym idzie, automatycznie zmianie uległy wszelkie umowy licencyjne na dystrybucje treści cyfrowych. Co to oznacza w prostych słowach? Player ze względu na umowy podpisane ze swoimi partnerami jest w stanie dużo łatwiej zaoferować swoje treści innym mieszkańcom Unii Europejskiej niż mieszkańcom innych krajów, nienależących do Wspólnoty Europejskiej. W związku z tym aktualnie mieszkańcy Wielkiej Brytanii chcący oglądać Player stoją na nieporównywalnie gorszej pozycji niż jeszcze w zeszłym roku.

Czy można oglądać Player w UK 2024 roku?

No właśnie, czy obecnie jest możliwość oglądania Playera w Wielkiej Brytanii? Oczywiście właściciel serwisu Player nie mógł zostawić tak dużej grupy docelowej na lodzie i przygotował dla nich specjalną ofertę, która pozwala na oglądanie Playera za granicą w UK w realiach 2024 roku. Jest to specjalny pakiet International, które wykupienie daje nam możliwość oglądania platformy Player w Wielkiej Brytanii. Czy są jakieś haczyki? Oczywiście, że tak. Dedykowany pakiet dla mieszkańców Wielkiej Brytanii kosztuje ok. 50 zł miesięcznie podczas gdy ten sam pakiet dla odbiorców mieszkających w Polsce kosztuje jedynie 15 zł. Skąd taka różnica? Ciężko jednoznacznie stwierdzić, bo operator oficjalnie nie podaje powodu. Z jednej strony taka cena może odzwierciedlać konieczność podpisania przez właścicieli Player dodatkowych umów licencyjnych, które za pewne nie są darmowe. Z drugiej strony pojawiają się też głosy że to po prostu skok na kasę – skoro mieszkańcy Wielkiej Brytanii zarabiają w funtach, a nie złotówkach, to mogą też zapłacić więcej za przyjemność oglądania Playera w UK w 2024 roku.  Na szczęście jest też metoda, która pozwala na oglądanie Playera w UK w polskich cenach co pozwala na zaoszczędzenie nawet kilkuset złotych. W jaki sposób to zrobić? O tym w następnym akapicie.

Jak oglądać Player w UK 2024 roku z polskimi pakietami za darmo?

Niestety już na początku trzeba rozwiać pierwszą wątpliwość – po ostatnich zmianach w polityce cennikowej za darmo już niestety się nie da, bo Player chce pieniądze nawet od widzów z Polski i nawet za oglądanie treści wideo z reklamami. Można natomiast oglądać Player w Wielkiej Brytanii korzystając z polskiego pakietu, co sprawia, że miesięczny koszt oglądania Playera to grosze w porównaniu ze standardowymi 50 złotymi miesięcznie. Co będzie nam do tego potrzebne? Tylko 2 rzeczy – dostęp do usługi VPN, która połączy nas ze stroną Playera przez specjalne serwery pośredniczące oraz zwykłe konto na Playerze, jakie zakłada każdy użytkownik tej platformy.

O co chodzi z tym VPN? VPN to usługa, która z punktu widzenia zwykłego użytkownika najlepiej sprawdza się do omijania blokad georegionalnych. VPN kieruje nasz ruch internetowy przez serwery we wskazanym przez nas kraju, dzięki czemu każda strona internetowa, na którą wejdziemy, będzie identyfikowała nas jako użytkownika tego kraju. Pewnie już rozumiesz, że dzięki tej sprytnej usłudze będziesz w stanie założyć konto Player z pakietem dla mieszkańców Polski. Dodatkowo zyskasz też dostęp do niektórych programów i materiałów wideo, które dostępne są tylko dla użytkowników znajdujących się na terenie Polski (tak, tu znowu główną rolę grają umowy licencyjne).

Jak uzyskać dostęp do VPN? Wystarczy zakupić taką usługę u jednego z dostawców. Ze swojej strony polecamy NordVPN, który sprawdza się świetnie w roli pośrednika dla Playera. Korzystają z niego tysiące widzów z UK, a dotychczas nie słyszeliśmy o żadnej reklamacji. VPN z NordVPN możesz aktywować tutaj: Aktywuj NordVPN

Jeżeli chcesz poczytać więcej na temat oglądania Playera za granicą w 2024, to niezmiennie polecamy nasz poradnik: Jak oglądać Player za granicą przy użyciu NordVPN


Comments are closed.