Cyberlink Power Director 7 za darmo!

Dodał: admin sierpień - 25 - 2009

Dziś kolejna instrukcja dotycząca sposobu zdobycia darmowej i legalnej licencji na komercyjny program. Tym razem aplikacja nie byle jaka – Cyberlink Power Director 7! Power Director to potężne narzędzie do obróbki wideo. pakiet ten umożliwia zaawansowany authoring filmów Blu-Ray i DVD. Gwarantuje doskonałe efekty przy domowej edycji obrazów wideo. Program obsługuje pliki wideo (MPEG-1, MPEG-2, WMV, AVI, MOV, WMV-HD), grafikę (GIF, BMP, JPG, TIFF) oraz muzykę (WAVE, MP3, WMA). Za pomocą Cyberlink Power Director bez trudu dodamy narrację do materiału wideo, zmiksujemy dźwięk czy precyzyjnie podzielimy film na rozdziały. Aplikacja oferuje również możliwość tworzenia filmu w jakości High Definition. Program nie posiada polskiej wersji językowej.

UWAGA! Ta promocja jest już nieaktualna!

Jak zdobyć za darmo Cyberlink Power Director 7?

1. Wchodzimy na stronę promocji (kliknij tutaj). Po wejściu na stronę będziemy musieli założyć nowe konto użytkownika. Wypełniamy formularz zgodnie z poniższymi obrazkami.

powerdirector-1

Wystarczy wypełnić tylko pola oznaczone gwiazdką (*). Jeśli przebrnęliśmy już przez tą część formularza, wystarczy tylko przepisać kod z obrazka w odpowiednie miejsce i kliknąć przycisk Registrieren.

powerdirector-2

2. Wchodzimy na skrzynkę e-mail która podaliśmy podczas rejestracji i otwieramy wiadomość od [email protected]. W treści wiadomości będzie znajdował się link który musimy otworzyć.

3. Po kliknięciu na link czekamy, aż strona załaduje się do końca i wyświetli okno logowania. Wpisujemy login i hasło które podaliśmy w formularzu rejestracyjnym i wciskamy przycisk Login.

4. Po zalogowaniu się na stronie musimy otworzyć link promocyjny (kliknij tutaj).  Następnie klikamy na przycisk Vollversion Kaufen. W efekcie dostaniemy kolejny formularz do wypełnienia. Wypełniamy go zgodnie z poniższymi wskazówkami:

powerdirector-3

Pamiętaj że opcja którą musisz wybrać to T-Pay! Natomiast kod jaki należy wpisać w polu Gutschein-Code to PCWPowerDirector Następnie klikamy na przycisk OK.

5. Zostanie wyświetlone potwierdzenie, na którym widoczna jest cena 0 Euro. Klikamy na przycisk Weiter.

6. Na ostatniej stronie wyświetlony zostanie nasz klucz licencyjny oraz link do pobrania pliku instalacyjnego. Zapisujemy kod licencyjny i klikamy na link. Po ściągnięciu pliku wystarczy zainstalować program podając uzyskany wcześniej klucz licencyjny.

powerdirector-4


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.