Kaspersky 2010 za darmo na 3 miesiace!

Dodał: admin wrzesień - 8 - 2009

Kolejna okazja do zdobycia darmowej i legalnej licencji! Tym razem do wzięcia są licencje na najnowsze wersje produktów firmy Kaspersky – Kaspersky Internet Security 2010 i Kaspersky Antivirus 2010. Naszym dobrodziejem jest tym razem rodzimy portal Wirtualna Polska, który oferuje 3-miesięczne licencje na wspomniane programy dla wszystkich swoich użytkowników.

Samych programów nie muszę chyba nikomu przedstawiać. Wart odnotowania jest fakt, że najnowsze wersję w pełni wspierają kolejne dziecko Microsoftu na rynku systemów operacyjnych – Windows 7. Ponadto w producent dodał bezpieczne wyizolowane środowisko pozwalające na uruchomienie podejrzanych programów i stron www oraz dodał wirtualną klawiaturę, która poprawi nasze bezpieczeństwo podczas wprowadzania wszelkiego rodzaju haseł.

Jak zdobyć licencje na produkty Kaspersky?

1. Podstawowym warunkiem do otrzymania 3-miesięcznego klucza jest posiadanie konta na serwerze Witrualnej Polski. Jeśli jeszcze takiego nie posiadamy wchodzimy na stronę rejestracyjną (kliknij tutaj) i postępujemy zgodnie ze wskazówkami wyświetlanymi na ekranie.

2. Jeśli interesuje nas licencja na Kaspersky Antivirus 2010 to wystarczy wejść na stronę promocji (kliknij tutaj), zalogować się na swoje konto i postępować zgodnie ze wskazówkami wyświetlanymi na ekranie.

Jeśli natomiast mamy chęć na Kaspersky Internet Security 2010 musimy mieć wykupioną jedną z usług: Poczta PRO, Moja Firma, Moja Strona. Możemy również zamówić bezpłatną 14-dniową wersję testową usługi FirmaWWW dzięki której zyskam dostęp do licencji na Kaspersky Internet Security 2010. Aby zamówić wspomnianą usługę wchodzimy na stronę z formularzem zamówienia (kliknij tutaj) wykorzystując w tym celu posiadane przez nas konto WP i postępujemy zgodnie ze wskazówkami wyświetlanymi na ekranie.

Teraz wystarczy już wejść na stronę promocji (kliknij tutaj) i postępować zgodnie ze wskazówkami wyświetlanymi na ekranie.


3 komentarze to “Kaspersky 2010 za darmo na 3 miesiace!”

  1. ??? pisze:

    Działa wam? Ja moge tylko av nie moge is czemu? Robie te 14 dni i nic.

  2. loki pisze:

    mi Internet Security też nie wchodzi – tylko Antyvirus :(

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.