Corel Painter Essentials 4 za darmo na 180 dni

Dodał: admin grudzień - 25 - 2009

000044_corel-painter-essentials-4 Ta wiadomość zapewne ucieszy przynajmniej część grafików komputerowych. Corel, producent znanego programu graficznego Painter oferuje możliwość darmowego i w pełni legalnego testowania swojego produktu aż przez 180 dni!

Słów kilka na temat tej świetnej aplikacji:

Ograniczona funkcjonalnie ale jednocześnie atrakcyjna cenowo odmiana programu Corel Painter. Podobnie jak swój pierwowzór, Corel Painter Essentials, nie jest klasycznym programem do służącym do edycji grafiki rastrowej ale przede wszystkim narzędziem do kreatywnego, „cyfrowego malowania” przy pomocy komputera.

Program oferuje zestawy cyfrowych pędzli, materiałów malarskich i tekstur wiernie oddających wygląd i zachowanie ich tradycyjnych odpowiedników, co pozwala na uzyskanie bardzo ciekawych, często nieosiągalnych w innych programach, efektów. Co równie ciekawe, Corel Painter Essentials umożliwia także taką obróbkę już posiadanych materiałów (np. fotografii) aby wyglądały jak np. namalowane farbą olejną obrazy.

Jak zdobyć półroczną licencję na Corel Painter Essentials?

Wystarczy pobrać plik instalacyjny ze strony producenta. Po zainstalowaniu programu i jego uruchomieniu należy wybrać opcję „evaluation version. Teraz możemy cieszyć się pełną wersją Paintera przez pół roku!


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.