Gratisy z Softpedii tylko do konca roku!

Dodał: admin grudzień - 30 - 2009

gift Jeżeli nie mieliście jeszcze przyjemności przyjrzeć się bliżej promocyjnej ofercie Softpedii, to spieszę z informacją, że macie ostatnią szansę by wzbogacić się o kilka ciekawych programów w pełnych wersjach. Musicie się jednak pospieszyć, bo promocja wygasa z końcem obecnego roku.

Co ciekawego serwuje nam Softpedia?

1. Returnil Virtual System 2010

program zabezpieczający komputer przed złośliwym oprogramowaniem i innymi zagrożeniami czyhającymi w sieci.  Chroniąc naszego peceta, aplikacja ta wykorzystuje technologię wirtualizacji. Nasz system operacyjny zostaje sklonowany i wszelkie czynności które wykonujemy podczas pracy z komputerem, wykonywane są w wirtualnym środowisku. Tym samym nasz system pozostaje całkowicie bezpieczny.

2. Uniblue DiskRescue 2009

Aplikacja ta służy do przeciwdziałania zjawisku defragmentacji plików. Proste w obsłudze narzędzie, które przyspieszy działanie naszego komputera przeprowadzając proces defragmentacji.

3. Ashampoo Photo Commander 6

Prosta aplikacja służąca do sortowania, przeglądania, optymalizowania i zarządzania kolekcją zdjęć i plików graficznych znajdujących się na dysku twardym.

4. East-Tec Eraser 2009

Narzędzie pomocne wszystkim chcącym zadbać o swoją prywatność. Program usuwa wszelkie przejawy aktywności użytkownika w przeglądarkach internetowych, programach pocztowych, komunikatorach internetowych, odtwarzaczach multimediów a także w wielu innych aplikacjach gromadzących dane.

5. Platinum Guard 4

Kolejne narzędzie mające na celu przyspieszenie pracy z komputerem. Platinum Guard usunie wszelkie niepotrzebne pliki, a także zadba o prywatność czyszcząc prywatne dane w przeglądarkach internetowych.

6. Ashampoo Burning Studio 2009

Kolejny program ze stajni Ashampoo. Bardzo przydatne narzędzie do wypalania płyt. Łatwy w obsłudze. Z pewnością sprawdzi się w domowych zastosowaniach.

7. Ashampoo WinOptimizer 5

Narzędzie do usprawniania pracy komputera. Tylko kilka kliknięć wystarczy, by program sprawdził wydajność systemu, usunął niepotrzebne pliki oraz zdeaktywował zbędne funkcje systemu.

Ufff… i to by było na tyle. Sami przyznacie że Softpedia przygotowała całkiem ciekawą promocję ;)


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.