PC Pandora Pro 6 za darmo!

Dodał: admin czerwiec - 26 - 2010

pc-pandora Nie zdążyliśmy jeszcze ochłonąć po promocji, w której rozdawane są bezpłatne licencje na Cyberlink DVD Suite 7 Centra, a już mamy kolejną promocję opartą na podobnych zasadach. Tym razem twórcą promocji jest firma Pandora, która postanowiła rozdać całkowicie bezpłatne i legalne klucze licencyjne na swój sztandarowy produkt – PC Pandora Pro 6. Do rozdania przeznaczona została dosyć spora pula, bo aż 50 000 licencji. Nie muszę nikomu przypominać, że należy się jednak spieszyć by zdążyć przed innymi chętnymi. Promocja trwa od dziś, 26 czerwca od godziny 9:01 i zakończy się o analogicznej godzinie w dniu 30 czerwca, jeśli oczywiście wcześniej nie skończą się klucze przeznaczone do rozdania.  Standardowa cena programu to 70$.

Przypominam, że program gościł już na TechnetBlogu w grudniu, gdy do zdobycia była również roczna licencja na ów produkt. Wygląda na to, że producent udostępnia PC Pandorę Pro cyklicznie na tak dobrych warunkach, więc wytrwali poszukiwacze bezpłatnych licencji mogą mieć ten program przez cały czas za darmo ;)

PC Pandora Pro to aplikacja przydająca się się przede wszystkim tam gdzie z komputera korzysta kilka osób, a jednocześnie istnieje potrzeba nadzorowania tego co dana osoba na tym komputerze robi. Program ucieszy więc rodziców chcących wiedzieć co pochłania uwagę ich pociech przez długie godziny czy właścicieli komputerów, którzy udostępniają swoją maszynę swoim pracownikom i chcą mieć kontrolę nad tym co przy jej użyciu jest wykonywane.

Wśród głównych funkcji PC Pandora Pro można wyróżnić m.in:

  • monitorować i rejestrować przychodzące i wychodzące wiadomości e-mail
  • monitorować i rejestrować wiadomości przesyłane za pomocą komunikatorów internetowych
  • monitorować i rejestrować wszelkie ciągi znaków wprowadzone za pomocą klawiatury
  • monitorować i rejestrować odwiedzane strony internetowe
  • wysyłać wiadomości e-mail informujące o zarejestrowanych zdarzeniach
  • blokować dostęp do wybranych stron www

Ponadto program jest łatwy w obsłudze i kompletnie niewidoczny dla kontrolowanego użytkownika komputera.

Jak zdobyć PC Pandora Pro 6 za darmo?

Należy udać się na stronę promocji i zamówić program PC Pandora Pro 6, podając w polu Promo Code następujący ciąg znaków: FREESUMMER2010

Pamiętajmy by odznaczyć kwadrat przy polu LIVE! Service by nie narażać się na dodatkowe koszty. W kolejnym kroku należy podać swoje imię oraz adres e-mail, na który zostanie przesłany klucz licencyjny oraz link do pobrania instalatora.

http://www.pcpandora.com/order/clickbank/? (skopiuj i wklej)


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.