Po raz kolejny na TechnetBlogu gości produkt firmy Ashampoo. Niestety z przykrością muszę stwierdzić, że produkty tej marki coraz rzadziej pojawiają się w promocjach. Czyżby Ashampoo zakończyło swoje agresywne kampanie marketingowe? Tak czy inaczej dzięki współpracy tego producenta oprogramowania z niemieckim portalem o tematyce komputerowej – Chip.de do wzięcia jest całkowicie bezpłatna pełna wersja Ashampoo Burning Studio 2010 w wersji Advanced. Jeśli ktoś z Was chciałby zakupić ten właśnie program poza promocją, musiałby się przygotować na wydatek rzędu 40$.
Seria programów do wypalania płyt Ashampoo Burning Studio to chyba obecnie najbardziej znane oprogramowanie pochodzące od tego producenta. Ciągle rosnąca – i dosyć już pokaźna – grupa zadowolonych użytkowników korzystających z tej właśnie aplikacji świadczy o tym, że Ashampoo Burning Studio może być ciekawą alternatywą dla lidera segmentu programów do wypalania – Nero Burning ROM.
Dla przypomnienia poniżej krótki przegląd funkcji i możliwości Ashampoo Burning Studio 2010 Advanced:
- nagrywanie płyt, a także aktualizacja lub dogrywanie danych do wcześniej stworzonych płyt
- tworzenie kopii zapasowej na jednej lub wielu płytach
- rippowanie i nagrywanie płyt muzycznych na nośnikach CD, DVD oraz Blue-Ray
- nagrywanie filmów
- tworzenie kopii dysków CD, DVD oraz Blue-Ray
- tworzenie i nagrywanie obrazów płyt
- kasowanie nośników wielokrotnego zapisu
- zaawansowane funkcje edycyjne pozwalające na tworzenie zmodyfikowanych kopii płyt
- moduł do projektowania okładek
Tak więc możliwości programu są dosyć spore i powinny zaspokoić wszystkie wymagania przeciętnego użytkownika ;) Warto również zaznaczyć, że program posiada również polską wersję językową. Wystarczy zmienić język w opcjach programu.
Jak zdobyć Ashampoo Burning Studio 2010 Advanced za darmo?
Przechodzimy na stronę promocji i klikamy w przycisk Zum Download by pobrać plik instalacyjny programu.
http://www.chip.de/downloads/Ashampoo-Burning-Studio-2010-Advanced-Vollversion_28989417.html (skopiuj i wklej)
Podczas instalacji warto odznaczyć trzy domyślnie zaznaczone kwadraty, które odpowiadają za instalację toolbarów i innych niepotrzebnych śmieci. Po zakończeniu instalacji otworzy się nam automatycznie strona internetowa, za pomocą której będziemy mogli uzyskać klucz licencyjny.