WinX DVD Author za darmo!

Dodał: admin luty - 5 - 2011

winx-dvd-author Ofensywa producenta oprogramowania do tworzenia i edycji materiałów multimedialnych – firmy Digiarty Software – trwa nadal! Oferta ta to już trzecia okazja w tym roku na zdobycie oprogramowania do tworzenia i wypalania własnych płyt DVD z filmami. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu WinX DVD Author. Biorąc udział w tej promocji mamy szansę zaoszczędzić 50$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta została ograniczona czasowo i będzie aktywna do 9 lutego.

Tym razem promocja programu WinX DVD Author jest owocem współpracy TheHeatWeb oraz firmy Digiarty Software. Jako, że aplikacja jest w ostatnim czasie dosyć często oferowana w promocjach, myślę więc że większość czytelników wie co oferuje ów produkt. Dla reszty czytelników poniżej krótki opis narzędzia.

WinX DVD Author to narzędzie, dzięki któremu przygotujemy własne płytki DVD z filmami. Aplikacja ta służy więc do tzw. authoringu. Program został zbudowany z kilku modułów pozwalających na wykonanie takich czynności jak konwersja posiadanych przez nas plikó wideo na format czytelny dla odtwarzaczy DVD, tworzenie menu płyty, a także nagrywanie tak przygotowanej płyty na nośniku DVD.

Producent wskazuje, że WinX DVD Author to świetne rozwiązanie dla użytkowników domowych, którzy potrzebują prostych w obsłudze i skutecznych w działaniu rozwią.m obsługuje następujące formaty wejściowe: AVI, ASF, MPEG, MKV, MOV, RM, RMVB, XIVD, DVIX, H264, OGG, QT (quick time), FLV, itp. Aplikacja współpracuje z systemami operacyjnymi Microsoft Windows 98, NT, 2000, 2003, XP, Vista, Windows 7.

Jak zdobyć WinX DVD Author za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji i pobrać umieszczony tam plik instalacyjny programu. Na stronie tej opublikowano dane rejestracyjne, których użyć należy podczas rejestracji produktu.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.