Farstone Virtualdrive 14 Pro przez 24h za darmo

Dodał: admin sierpień - 24 - 2011

Farstone-VirtualDrive-Pro-14 Kolejna w dniu dzisiejszym promocja oprogramowania firmy Farstone. Tym razem do zgarnięcia dopracowane i obecne na rynku już od dawna narzędzie oferujące funkcjonalność wirtualnego napędu CD/DVD. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Farstone Virtualdrive w wersji 14 Pro. Dzięki hojności producenta możemy tym razem zaoszczędzić ok. 48$. Wszystkim zainteresowanym zgarnięciem programu radzę mocno się spieszyć – promocja jest aktywna tylko przez 24 godziny od chwili publikacji w serwisie organizatora.

VirtualDrive Pro 14 to narzędzie umożliwiające tworzenie kopii posiadanych przez nas płyt CD/DVD/Blu-ray, zawierających różnego rodzaju dane, w tym gry oraz oprogramowanie komputerowe. Tak przygotowaną kopię możemy później użyć zarówno w tradycyjnych jak i wirtualnych napędach optycznych. VirtualDrive Pro umożliwia konwersję tradycyjnych nośników do postaci wirtualnego obrazu, który możemy później odtwarzać za pomocą jednego z pośród 23 wbudowanych w program wirtualnych napędów.

Jak zapewnia producent Farstone Virtualdrive 14 Pro, korzystanie z tej aplikacji to same korzyści dla użytkownika: oprócz bezapelacyjnej wygody i konieczności wielokrotnego żonglowania płytkami oraz ich narażania na uszkodzenia bądź zarysowania, zyskujemy także dużo wyższą prędkość odczytu danych. Z deklaracji firmy Farstone wynika, że korzystanie z napędów wirutalnych pozwala nawet na 200-krotnie szybszy odczyt danych.

Najważniejsze cechy produktu:

  • Nagrywanie tradycyjnych i wirtualnych nośników optycznych
  • Tworzenie kopii zapasowych dysków CD/DVD/Blu-ray z danymi, grami i oprogrmowaniem
  • Brak konieczności posiadania fizycznego napędu optycznego – idealne rozwiązania dla posiadaczy laptopów i netbooków
  • Uruchamianie gier nawet 200 razy szybciej bez konieczności umieszczania oryginalnego nośnika w tradycyjnym napędzie
  • Możliwość łatwego zarządzania wirtualnymi dyskami
  • Obsługa obrazów płyt w formacie ISO

Jak zdobyć Farstone Virtualdrive 14 Pro za darmo?

Wystarczy odwiedzić serwis organizatora promocji, skopiować umieszczony tam kod promocyjny, a następnie wykorzystać go w internetowym sklepie Farstone. Organizator zwraca uwagę by podczas zakupów podawać poprawne dane, w szczególności jeżeli chodzi o kod pocztowy.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.