GOTD: Advanced Task Scheduler za darmo

Dodał: admin sierpień - 22 - 2011

advanced-task-scheduler Przegląd ciekawych promocji w nowym tygodniu zaczynamy tradycyjnie już od serwisu Giveaway of the Day. Czeka tu na nas dzisiaj narzędzie Southsoftware służące do planowania i automatycznego wykonywania zadań. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Advanced Task Scheduler. Standardowo produkt ten możemy nabyć w sklepie producenta w cenie 40$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ważna tylko do jutra – 23 sierpnia, do godz. 9:00 rano.

Advanced Task Scheduler to wielofunkcyjny harmonogram zadań, pozwalający na uruchamianie programów, skryptów i plików wsadowych, otwieranie dokumentów oraz stron internetowych, wyświetlanie wyskakujących przypomnień, odtwarzanie dźwięków, wysyłanie wiadomości, zamykanie i ponowne uruchamianie systemu, zatrzymywanie uruchomionych procesów, nawiązywanie i zakończenie połączeń – a wszystko to w pełni automatycznie.

Advanced Task Scheduler oferuje rozbudowany zestaw narzędzi do planowania zdań, które pozwolą nam zarówno na planowanie pojedynczych zadań, jak również tych, które mają być wykonywanie cyklicznie w ściśle sprecyzowanym momencie – co minutę, godzinę, dzień, miesiąc rok, w ściśle określony momencie czasu, po uruchomieniu komputera, wciśnięciu skrótu klawiszowego, podczas bezczynności komputera, podczas nawiązania lub zakończenia połączenia, po zalogowaniu lub wylogowaniu, a także po uruchomieniu lub wyłączeniu konkretnego programu.

Advanced Task Scheduler jest w stanie zautomatyzować większość wykonywanych przez nas codziennie cyznności. Narzędzie posiada elastyczny zestaw narzędzi planowania, dzięki któremu nie będziemy musieli więcej czekać by np. uruchomić konkretny program w ściśle określonym czasie. Z kolei funkcjonalność wyskakujących przypomnień nie pozwoli zapomnieć o ważnych sprawach. Opcja automatycznego zamykania systemu gwarantuje z kolei, że pozostawiony bez nadzoru komputer sam się wyłączy po określonym czasie. Ciekawą funkcją jest także opcja automatycznego otwierania i zamykania programów, która potrafi zaoszczędzić mnóstwo niepotrzebnego klikania.

Advanced Task Scheduler został przygotowany do współpracy z systemami operacyjnymi Microsoft Windows 9x/ NT/ 2000/ Me/ XP/ Vista/ 7 (x32/ x64). Wielkość pliku instalacyjnego programu to 6.75 MB.

Jak zdobyć Advanced Task Scheduler za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.