iSkysoft DVD to iPhone Converter za darmo

Dodał: admin grudzień - 3 - 2011

No to zaczyna się kolejny wysyp świątecznych promocji, związanych tym razem ze świętami Bożego Narodzenia. Firma iSkysoft Studio postanowiła z tej okazji rozdać swoje narzędzie do rippowania i konwersji filmów do standardu czytelnego dla Apple iPhone. Przedmiotem tej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu iSkysoft DVD to iPhone Converter. Standardowo produkt jest oferowany w cenie 30$. Aplikacja posiada interfejs w języku angielskim. Promocja będzie aktywna do 8 grudnia, do godz. 18:00.

 

iSkysoft DVD to iPhone Converter for Windows to, według zapewnień producenta, w pełni profesjonalne narzędzie przeznaczone do rippwania filmów z płyt DVD i ich konwersji do formatu czytelnego dla urządzeń Apple iPhone, w tym najnowszego modelu iPhone 4S. Aplikacja potrafi przetwarzać pliki wideo do formatów MP4 i M4Voraz wyodrębniać samą ścieżkę dźwiękową do plików AAC lub MP3, zachowując jednocześnie wysoką jakość obrazu i dźwięku oraz najwyższą możliwą szybkość konwersji.

iSkysoft DVD to iPhone Converter potrafi także rippować i zapisywać pliki wideo przeznaczone do odtwarzania w urządzeniach  iPod oraz Apple TV. Narzędzie oferuje spory wachlarz ustawień, dzięki któremu  możemy np. wybrać interesujące nas napisy i ścieżkę dźwiękową, wybrać poszczególne rozdziały filmu, przyciąć film, dopasować ustawienia jasności, kontrast, jasność i nasycenie. Mimo dużej liczby dostępnych funkcji, iSkysoft DVD to iPhone Converter posiada przyjazny interfejs użytkownika i jest bardzo prosty w obsłudze. Konwersja wybranego materiału filmowego to kwestia zaledwie kilku kliknięć.

Jak zdobyć iSkysoft DVD to iPhone Converter za darmo?

Należy odwiedzić specjalną stronę promocji, przygotowaną przez firmę iSkysoft Studio i wypełnić krótki formularz rejestracyjny, by uzyskać darmowy klucz licencyjny. Na stronie znajdziemy też przycisk umożliwiający pobranie pliku instalacyjnego.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.