iSkysoft DVD to iPod Converter za darmo

Dodał: admin luty - 16 - 2012

Chociaż tegoroczne Walentynki już za nami, to jeszcze przez kilka godzin możemy skorzystać z akcji promocyjnej firmy iSkysoft Studio,  która z tej okazji rozdaje narzędzie do konwersji filmów  DVD do postaci odtwarzanej przez urządzenia Apple iPod. Przedmiotem tej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu iSkysoft DVD to iPod Converter. Standardowo produkt jest oferowany w cenie 30$. Aplikacja posiada interfejs w języku angielskim. Promocja będzie aktywna tylko dziś – 16 lutego do godz. 24:00.

 

iSkysoft DVD to iPod Converter to oprogramowanie przeznaczone do łatwego i szybkiego rippowania filmów z płyt DVD i konwersji tak pozyskanego materiału do postaci plików wideo odtwarzanych przez  iPod (MP4, M4V), bądź plików dźwiękowych cztelnych dla urządzeń iPod (MP3, M4A, ACC).

Jak zapewnia producent, konwersja odbywa się z w jak najkrótszym możliwym czasie i jednocześnie przy zachowaniu jak najlepszej możliwej jakości obrazu i dźwięku. Aplikacja wspiera wszystkie odmiany urządzenia iPod, a także poradzi sobie np. z konwersją treści multimedialnych dla telefonu iPhone 4S.

iSkysoft DVD to iPod Converter został przygotowany do współpracy z systemami operacyjnymi Microsoft Windows NT/2000/2003/XP and Windows Vista. Minimalne wymagania sprzętowe to procesor 1GHz oraz 128 MB pamięci RAM.

Jak zdobyć iSkysoft DVD to iPod Converter za darmo?

Wystarczy odwiedzić specjalnie przygotowaną w tym celu stronę promocji, wypełnić prosty formularz rejestracyjny i zatwierdzić go klikając w przycisk Get Keycode. Bezpośrednio ze strony promocji możemy pobrać również plik instalacyjny programu.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.