uRex iPhone DVD Video Converter Pack 2011 za darmo

Dodał: admin listopad - 21 - 2011

Amerykańskie Święto Dziękczynienia postanowiła wykorzystać firma uRexsoft jako pretekst do przeprowadzenia akcji rozdawniczej własnych narzędzi do konwersji plików wideo do formatu czytelnego dla urządzeń marki Apple. Przedmiotem niniejszej promocji jest pakiet składający się z dwóch programów w legalnych, pełnych wersjach: uRex iPhone DVD Ripper oraz uRex iPhone Converter. Obie aplikacje posiadają interfejs w angielskiej wersji językowej. Akcja rozdawnicza potrwa do 30 listopada.

uRex iPhone DVD Ripper to – jak pewnie się domyślacie – narzędzie przeznaczone do rippowania filmów płyt DVD i ich automatycznego przetwarzania do formatu czytelnego dla urządzeń Apple. Producent chwali się, że aplikacja ta została zaprojektowana z myślą o najnowszym iPhone 4S, ale współpracuje również z wcześniejszymi odsłonami telefonu iPhone. Firma uRex podkreśla również, iż jej produkt jest w pełni kompatybilnym z ciągle jeszcze pozostającym w fazie testów systemem Windows 8.

W aplikacji uRex iPhone DVD Ripper znalazło się kilka prostych narzędzi służących do edycji konwertowanego materiału wideo. Program potrafi też omijać najpopularniejsze zabezpieczania przed kopiowaniem stosowane w płytach DVD. Szybkość przetwarzania filmów zapewnia z kolei wbudowana obsługa procesorów wielordzeniowych oraz wsparcie dla technologii NVIDIA CUDA i AMD APP.

uRex iPhone Video Converter to z kolei kandydat na niezastąpionegto przyjaciela osób chcących dokonać konwersji filmów w formatach  AVI, MKV, M2TS, MOV, FLV, MPEG, WMV, AVCHD i innych, do formatu, który bez problemu odtworzymy na telefonach iPhone 4S, iPhone 4, iPhone 3G oraz 3GS. Aplikacja zapewnia szybkość przetwarzania przy jednoczesnym zachowaniu jak najwyższej możliwej jakości konwertowanego materiału filmowego. Pozostała funkcjonalność tego narzędzia jest podobna jak w przypadku programu uRex iPhone DVD Ripper,  więc znajdziemy tu m.in. narzędzia do edycji wideo oraz wsparcie dla procesorów wielordzeniowych.

Jak zdobyć uRex iPhone DVD Video Converter Pack 2011 za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę organizatora promocji. Opublikowano tam klucze licencyjne do obu produktów oraz odnośniki pozwalające na pobranie plików instalacyjnych.

Strona promocji


3 komentarze to “uRex iPhone DVD Video Converter Pack 2011 za darmo”

  1. adam pisze:

    ostatnio spory tutaj urodzaj ripperów,converterów i tego typu „przetwarzczy” he he.

  2. adam pisze:

    „przetwarzaczy”___sorki :)

  3. admin pisze:

    Adam, konwertery to najczęstszy przedmiot promocji nie tylko w ostatnim czasie ;) Konkurencja jest duża, więc jakoś muszą się promować.No i oczywiście jakiekolwiek ważniejsze święta sprzyjają wysypowi tego typu promocji ;)

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.