Serif PhotoPlus 10 za darmo

Dodał: admin grudzień - 13 - 2011

Jeszcze jedna w dniu dzisiejszym promocja oprogramowania w formie kalendarza adwentowego. Organizatorem jest serwis brytyjskiego pisma poświęconego fotografii cyfrowej, a do wzięcia jest narzędzie do edycji cyfrowych zdjęć i grafiki. Przedmiotem tej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Serif PhotoPlus w wersji 10. Narzędzie to zostało wycenione przez producenta na 60 funtów. Produkt został wyposażony w interfejs w języku angielskim. Z promocji można skorzystać tylko dziś więc trzeba się śpieszyć!

 

Zaraz na wstępie należy zauważyć, że choć program Serif PhotoPlus stanowi bardzo ciekawy przedmiot promocji i dla wielu użytkowników może być łakomym kąskiem, to mamy tu jednak do czynienia z akcją rozdawniczą podstarzałego już produktu. Wystarczy tylko wspomnieć, że producent oferuje aktualnie w sprzedaży już PhotoPlus X4. Z drugiej strony jednak, oprogramowanie z tej linii jest bardzo rzadko przedmiotem tego typu akcji promocyjnych, warto więc wykorzystać hojność producenta i zgarnąć licencję dla siebie.

Serif PhotoPlus 10 jest programem umożliwiającym cyfrową obróbkę zdjęć i grafiki. Produkt ten daje nam możliwość łatwej edycji zdjęć oraz ich modyfikacji, a także poprawiania ich w taki sposób, że nasze bardzo dobre zdjęcia staną się perfekcyjnymi fotografiami. ;)

Produkt ten umożliwia przede wszystkim korekcję posiadanych przez nas zdjęć. Znajdziemy tu m.in narzędzia do poprawy strony wizualnej zdjęcia, usuwania czerwonych oczu czy dodawania lub usuwania konkretnych elementów na fotografiach.

Serif PhotoPlus 10 posiada także funkcjonalność pozwalającą na pracę z warstwami oraz upiększanie zdjęć przy użyciu wielu różnych efektów graficznych. Znajdziemy tu także opcję przetwarzania zdjęć w trybie wsadowym. Produkt posiada wsparcie m.in dla plików RAW oraz Adobe Photoshop File.

Serif PhotoPlus 10 do swojego działania wymaga systemu operacyjnego Microsoft Windows 98, 2000, XP, Vista lub Windows 7. Konieczne jest także posiadanie co najmniej 128 MB pamięci RAM oraz 130 MB przestrzeni dyskowej.

Jak zdobyć Serif PhotoPlus 10 za darmo?

Wystarczy, że odwiedzimy dzisiejszą podstronę kalendarza adwentowego i przewiniemy okno przeglądarki. Na dole wpisu znajduje się odnośnik przenoszący nas na strony producenta i umożliwiający zdobycie aplikacji.

Strona promocji


6 komentarzy to “Serif PhotoPlus 10 za darmo”

 1. Stanisław pisze:

  Po drugim uruchomieniu programu pokazało się okno nie obowiązkowej rejestracji.Aby zarejestrować trzeba podać numer rejestracyjny którego nie udostępniono.Gdy rezygnuję z rejestracji i zamykam okno to zamyka się także program.Próbowałem na W2K i XP bez rezultatu.Instalowałem go ze względu na to że otwiera pliki RAW a w moim przypadku NEF.Otwarłem tylko jeden.

 2. lec pisze:

  moim zdaniem wersja 30 dniowa

 3. Lesio pisze:

  Jak zainstalowałeś program,skoro przed pobraniem należy podać adres e-mail,zarejestrować się i czekać na maila aktywującego. Czekam na tego maila od wczoraj i nic.Czyżby znowu „ściema”?

 4. lec pisze:

  wlasnie. nie doczekalem sie

 5. time pisze:

  Podałem adres e-mail i dane osobowe i nie mam odpowiedzi od wczoraj;D
  może na Święta przyjdzie – jako prezent i spam …

 6. Tomek pisze:

  @lec@time u mnie było to samo. Podałem dwa adresy i nic. Próbowałem też tę wcześniejszą darmową wersję i nic. Może im się serwer zablokował?

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.