Picture Collage Maker za darmo

Dodał: admin styczeń - 21 - 2012

Producent oprogramowania graficznego do tworzenia cyfrowych kolaży – firma PearlMountain Technology – przygotowała kolejną promocję, która stanowi tym samym zmodyfikowaną kontynuację świątecznej akcji rozdawniczej.   Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Picture Collage Maker. Produkt został wyceniony na 40$ i w takiej cenie jest obecnie oferowany na stronach producenta. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Akcja rozdawnicza trwa już od Nowego Roku i będzie aktywna do 30 stycznia, jest więc kilka dni by z niej skorzystać.

Picture Collage Maker jest elastyczną aplikacją, która pomoże nam stworzyć interesujące i efektowne dzieła przy wykorzystania posiadanych przez nas zdjęć i obrazków. Z pomocą tego narzędzia stworzymy nie tylko cyfrowe kolaże, ale również wirtualne albumy na wycinki, kalendarze czy kartki z życzeniami.

Jak podaje producent, Picture Collage Maker  jest bardzo prostym w użyciu programem który uwieczni posiadane przez nas zdjęcia w zupełnie nowej formie. Aplikacja ta posiada wbudowane szablony ułatwiające tworzenie własnych kolaży, a także zestaw dodatkowych efektów graficznych, takich jak np. ramki. Możemy także wzbogacić zdjęcia o zewnętrzne cliparty czy dodać własny tekst do obrazków.

Warto również nadmienić, że z okazji Nowego Roku, firma PearlMountain Technology wyposażyła tą specjalną, promocyjną wersję programu w dodatkowy zestaw 39 interesujących i cieszących oko szablonów kalendarzy.

Picture Collage Maker do swojego działania wymaga obecności systemu operacyjnego Windows XP, Vista lub Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 53.9 MB.

Jak zdobyć Picture Collage Maker Pro za darmo?

Wystarczy odwiedzić specjalnie przygotowaną stronę promocji i skorzystać z przycisku Download, by pobrać plik instalacyjny promocyjnej wersji programu.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.