Fallout 1 za darmo!

Dodał: admin kwiecień - 7 - 2012

Tym razem coś dla graczy, którzy narzekają na nadmiar wolnego czasu. Być może święta to dobra okazja by przypomnieć sobie klasykę z dziedziny gier komputerowych i zagrać w jedną z najbardziej rozpoznawalnych produkcji z gatunku gier fabularnych. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja pierwszej odsłony gry Fallout. I choć pozycję tą możemy standardowo za równowartość 30zł to teraz mamy możliwość wygodnego pobrania z Internetu legalnej, pełnej wersji gry. Czas promocji ograniczony – powinna być aktywna jeszcze przez najbliższe 24 godziny.

 

Fallout 1 to gra nie grzesząca świeżością, bo produkcja ta ma już przeszło 14 lat. Mimo to, ciągle rozbudza emocje, przywołuje wspomnienia i kusi nowych graczy by właśnie od tego wydania zaczęli swoją przygodę z serią gier Fallout. Jeśli jesteście fanami gier z gatunku RPG, to niniejsza promocja jest właśnie dla Was.

Fallout 1 to gra osadzona w realiach świata postapokaliptycznego, będącego następstwem konfliktu zbrojnego między Stanami Zjednoczonymi a Chinami, który doprowadził do użycia broni nuklearnej. Bohater gry, to jedna z osób, które chroniąc się bunkrach przeciwatomowych przetrwały apokalipsę. Grę rozpoczynamy w 2161 roku, a naszym zadaniem jest odnalezienie urządzenia zwanego water chip.

Mimo, że Fallout 1 wydany został 14 lat temu, to wydawca gry postarał się, by poniższe wydanie współpracowało poprawnie nie tylko z archaicznymi wersjami systemów Windows, ale również z tymi, które goszczą obecnie na komputerze przeciętnego użytkownika. Według deklaracji, grę uruchomimy bez problemu na systemach Windows XP, Windows Vista, Windows 7 (32 & 64 bit). Wielkość pliku instalacyjnego to 506 MB.

Jak zdobyć Fallout 1 za darmo!?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji i kliknąć przycisk add to my account. Wówczas zostaniemy poproszeni o zalogowanie się do swojego konta GOG lub jego rejestrację, jeżeli takowego nie posiadamy.

UWAGA! Grę należy dodać do swojego konta w czasie trwania promocji. Nie ma natomiast potrzeby niezwłocznego pobierania pliku instalacyjnego. Możemy to zrobić w dowolnej chwili w przyszłości ;)

Strona promocji


2 komentarze to “Fallout 1 za darmo!”

  1. STOP ACTA pisze:

    W języku angielskim? No nie?

  2. admin pisze:

    Tak, w języku angielskim. Jak wszystko z GOG ;)

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.