GOTD: Longo DVD Copу 4.00 za darmo

Dodał: admin kwiecień - 9 - 2012

Z kolei w serwisie rozdawniczym Giveaway of the Day z okazji Lanego Poniedziałku do wzięcia aż dwa programy. Pierwsza promocja pozwala na zdobycie oprogramowania do wykonywania kopii zapasowych płytek DVD. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Longo DVD Copу w wersji 4.00. Standardowo produkt ten możemy nabyć za pośrednictwem sklepu internetowego producenta w cenie 50$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w języku angielskim. Z oferty można korzystać tylko do jutra – 10 kwietnia, do godz. 9:00 rano.

 

Longo DVD Copу 4.00 to – zdaniem jego twórców – bardzo funkcjonalne i proste w użyciu narzędzie do szybkiego wykonywania kopii zapasowych płyt DVD. Prostota obsługi narzędzia jest tu bodaj największym atutem. Przygotowanie kopii zapasowej płytki to w najprostszym wariancie kwestia zaledwie jednego kliknięcia.

Longo DVD Copу 4.00 pozwala na kopiowanie każdego rodzaju płyt DVD. Według deklaracji producenta bez problemu skopiujemy zawartość nośników zabezpieczonych przed kopiowaniem (m.in. CSS, Sony ARccOS, PuppetLock, itd.). Zawartość kopiowanej płyty możemy zapisać bezpośrednio na dysku twardym, bądź też przygotować obraz płyty w formacie ISO. Longo DVD Copу 4.00 pozwala także na wypalania obrazów dysków na czystych nośnikach DVD.

Longo DVD Copу 4.00 został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows XP/ Vista/ Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 5.15 MB.

Jak zdobyć Longo DVD Copу 4.00 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Strona promocji

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.