GOTD: BackupSF Light 2.7.4 za darmo

Dodał: admin maj - 6 - 2012

Na koniec długiego majowego weekendu administratorzy serwisu Giveaway of the Day dzięki współpracy z firmą Easysector mogą nam zaoferować narzędzie do łatwego tworzenia kopii zapasowej stron internetowych wraz z bazami MySQL. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu BackupSF Light w wersji 2.7.4. Standardowo produkt ten możemy nabyć w sklepie internetowym producenta w cenie ok. 26$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ważna tylko do jutra – 7 maja, do godz. 9:00 rano.

BackupSF Light 2.7.4 to dosyć specyficzne i niszowe narzędzie skierowane raczej do wąskiej grupy odbiorców. Otóż aplikacja ta przeznaczona jest dla właścicieli serwisów i stron internetowych, którzy chcieliby w łatwy i szybki sposób wykonywać kopie zapasowe danych zgromadzonych na swoich serwerach. Jak wskazuje producent tego programu bardzo często awaria serwera, który hostuje naszą stronę  wiążę się z całkiem realną utratą dochodu i oraz użytkowników zaglądających na naszą stronę. Jednocześnie firmy hostingowe z reguły nie oferują częstych backupów zawartości serwerów, więc w tej kwestii musimy liczyć na samych siebie.

Główne cechy produktu BackupSF Light 2.7.4

  • Tworzenie kopii zapasowych zarówno plików serwisu za pomocą połączenia FTP, jak również bazy danych MySql
  • Łatwe przywracanie danych z kopii zapasowej
  • Bardzo prosty interfejs użytkownika
  • Szczegółowa instrukcja obsługi i błyskawiczne wsparcie techniczne
  • Możliwość tworzenia kopii zapasowych dysku twardego i umieszczenia ich w chmurze

Program BackupSF Light 2.7.4 został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w  systemy operacyjne Microsoft Windows  XP/ Vista/ 7. Po stronie serwera wymagane jest wsparcie PHP dla wykonywania backupu MySQL. Wielkość pliku instalacyjnego to 6.07 MB.

Jak zdobyć BackupSF Light 2.7.4 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.