HotKeyz 2.8.3 – własne skróty klawiszowe

Dodał: admin maj - 20 - 2012

Korzystanie ze skrótów klawiaturowych może znacząco przyśpieszyć i usprawnić pracę. Producenci oprogramowania wyposażają swoje produkty w odpowiednie skróty, jednak często okazuje się, że brakuje takich które uprościłyby konkretne zadania. Jeżeli marzycie o możliwości definiowania własnych skrótów klawiaturowych to z pomocą przyjdzie wam oferowany całkowicie za darmo w pełnej wersji program HotKeyz. Aplikacja posiada interfejs w języku angielskim.

HotKeyz jest prostą w użyciu aplikacją, która umożliwi nam tworzenie własnych skrótów klawiszowych, za pomocą których szybko wykonamy takie czynności jak uruchamianie programów, minimalizowanie i maksymalizowanie okien, wyciszanie bądź regulacja poziomu głośności, a nawet zmiana tapety pulpitu oraz wiele innych. HotKeyz pozwala na definiowanie zarówno globalnych skrótów klawiszowych, jak również ograniczanie ich aktywności do konkretnych okien. Dzięki temu ten sam skrót klawiaturowy może mieć przypisanych kilka akcji, w zależności od tego, które z okien będzie aktywne.

Autorzy programu nie poprzestali na samej funkcjonalności tworzenia skrótów klawiszowych i doHotKeyz dołączyli również kilka innych przydatnych funkcji, dzięki którym możemy np. szybko zmieniać wielkość znaków, dokonywać korekty wprowadzanych słów czy kontrolować działanie programu WinAmp.Według zapewnień twórców, HotKeyz współpracuje z większością klawiszy, włączając w to takie klawisze specjalne jak np. Home, Pause, PageUp i inne.

 

Producent: Skynergy
Obsługiwane systemy: Windows XP / 2000/ Vista /7
Licencja: Freeware (darmowy)

Plik instalacyjny: kliknij tutaj (1.4 MB)


1 komentarz to “HotKeyz 2.8.3 – własne skróty klawiszowe”

  1. Jacek pisze:

    Poszukuję darmowego programu do stworzenia własnej klawiatury, potrzebuję specyficznego układu liter wymuszonego przez niepełnosprawność. Pomóżcie!!!

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.