Dead Trigger na Androida za darmo

Dodał: admin lipiec - 21 - 2012

Tym razem w naszej kolekcji promocji pozwalających na zdobycie darmowego i legalnego oprogramowania coś dla osób będących właścicielami smartfonów i tabletów wyposażonych w systemy Android, a także miłośników mobilnych gier. Dzięki ostatnim posunięciem producenta tej gry, obecnie korzystając ze sklepu Google Play możemy stać się posiadaczami legalnej pełnej wersji gry Dead Trigger nie płacąc przy tym ani grosza.

 

Dzieło firmy Madfinger Games to futurystyczna strzelanka osadzona w postapokaliptycznym świecie. Grę rozpoczynamy w momencie gdy nieznany wirus spustoszył ludność ziemi i zamienił większość populacji w żądnych krwi zombie. Pozostali, zdrowi mieszkańcy planety skupili się w swoiste enklawy, broniące się przed naporem zombie. Jak już się pewnie domyślacie, naszym zadaniem będzie ochrona tych enklaw przed dzikimi hordami nosicieli wirusa. Przy okazji będziemy starali się również zwalczyć ów tajemniczy wirus trawiący naszą planetę.

Jeżeli mieliście już okazję wcześniej zagrać w tę ociekającą krwią strzelankę, to z pewnością przypominacie sobie, że dotychczas za przyjemność mordowania zombie trzeba było zapłacić kilka złotych. Kilka dni temu firma Madfinger Games przy okazji dokonywania update-u gry zdecydowała się jednak na zmianę modelu biznesowego. Od tej pory gra jest dostępna w Google Play całkowicie za darmo. Producent gry ma zaś zamiar czerpać zyski z zaimplementowanych w grze mikropłatności.

Jeżeli chodzi o sam update, to producent ma zaserwować nam kilka nowości, które uprzyjemnią i uatrakcyjnią rozgrywkę. Mowa tu przede wszystkim o poszerzonym zestawie broni, a także nowych mapach i przeciwnikach. Gra powinna też uruchomić się na większej liczbie urządzeń. Twórcy gry dorzucili bowiem wsparcie dla układu Adreno 205 oraz dla Sony Ericsson Xperia Play. Zestaw nowości prezentuje wypuszczony specjalnie z tej okazji trailer:

 

Zainteresowani darmową rozrywką nie muszą daleko szukać – wystarczy pobrać plik instalacyjny bezpośrednio ze sklepu Google Play.

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.