4Videosoft iPhone Transfer za darmo

Dodał: admin październik - 7 - 2012

Serwis BitsDuJour z kolei nie przygotował dla nas dziś żadnej promocji tapety czy wygaszacza ekranu. Zadowoleni za to powinni być posiadacze telefonów Apple iPhone, bo do wzięcia jest narzędzie do transferu multimediów na telefon iPhone. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu 4Videosoft iPhone Transfer. Narzędzie to jest standardowo oferowane w cenie 25$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Promocja jak zwykle będzie aktywna tylko do jutra – 8 października, do godz. 9:00 rano.

4Videosoft iPhone Transfer to oprogramowanie skierowane do posiadaczy telefonów iPhone, którzy chcieliby zmienić sposób przenoszenia danych do i z telefonu oraz przestać korzystać z dosyć ograniczonego i czasami irytującego, standardowego programu iTunes. Twórcy 4Videosoft iPhone Transfer zapewniają, że program ten pozwala na jeszcze pełniejsze cieszenie się różnymi typami multimediów na swoim iPhone.

4Videosoft iPhone Transfer pozwala na transferowanie danych multimedialnych, takich jak muzyka, zdjęcia, klipy wideo, dzwonki, itd. pomiędzy naszym telefonem a komputerem, bez potrzeby używania aplikacji iTunes. 4Videosoft iPhone Transfer przewyższa iTunes również dzięki możliwości bezpośredniej konwersji filmów na płytkach DVD do postaci akceptowalnej przez Apple iPhone. Podczas konwersji możemy również dokonać drobnych czynności edycyjnych jak np. przycinanie filmu czy nakładanie cyfrowych znaków wodnych.

Ciekawym dodatkiem zaimplementowanym w 4Videosoft iPhone Transfer jest także możliwość edycji i importu kontaktów przechowywanych na urządzeniu iPhone. Zadowoleni powinni być również właściciele innych jeszcze urządzeń z jabłkiem w logo, bo 4Videosoft iPhone Transfer pozwala na transferowanie danych bezpośrednio pomiędzy tymi urządzeniami.

Jak zdobyć 4Videosoft iPhone Transfer za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji i kliknąć w przycisk Get It For Free. Zostaniemy wówczas przeniesieni do internetowego sklepu organizatora promocji, gdzie cena produktu została zredukowana do zera.

Strona promocji

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.